• Helena Horálková

    Ryby

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:16

    litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Černé moře

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:15

    olejová tempera, lepenka, 29 x 60 cm, sign. PD Marta Horáková, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Horák

    Ryby

    Položka č.: 517

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:14

    olej, plátno, 1936, sign. PD Horák 36, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Střecha

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:13

    barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20

    Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Sušák

    Položka č.: 515

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:12

  • Johann Baptista Homann

    (1664-1724)

    Systema Solare et Planetarium

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:11

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Dívky na stavbě

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:10

    litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Letní brigáda

    Položka č.: 512

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:09

    litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na A…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:08

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • František Hodonský

    Krajina architektura

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:07

    litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké bese…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jitka Hilská

    Zraněná duše

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:06

    monotyp, koláž, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. DU J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Ivan Helekal

    Modrý maják

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:05

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Eva Hašková

    Karel Čapek

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:04

    akvatinta, lept, 47,5 x 33 cm, sign. PD Eva Hašková , č. 76/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír mírně ohmataný a zkroucený po srolování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Eva Hašková

    Položka č.: 506

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:03

    lept, akvatinta, papír, 1983, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Eva Hašková, č. 64/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jiřina Hartingerová-Tobolíková

    Cirkus

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:02

    litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiljí (Ilja) Hartinger

    Město

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:01

    linoryt, 1967, 24 x 27,5 cm, sign. PD JHartinger 67, rám, č. 144/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Řeka

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Petr Hampl

    V létě

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:59

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Petr Hampl

    Pojďte si hrát

    Položka č.: 501

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:58

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace v…

  • Sylvestr Halata

    (1913-?)

    Sklizeň brambor

    Položka č.: 500

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:57

    lept, 1954, 27,5 x 36 cm, sign. PD Sylv. Halata 54, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Oráč

    Položka č.: 499

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:56

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, sign. PD A. Hála, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • František Hájek Hvězdínský

    (1900)

    Lomnice nad Popelkou

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:55

    akvarel, tužka, papír, 1930, 21,3 x 29 cm, sign. PD nečitelně, LD věnování, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Stephan Grygar

    No Title

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:54

    fotografie, 1988, 57 x 41,5 cm, sign. na zadní straně Milan Grygar, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:53

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pramička u břehu

    Položka č.: 495

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:52

    litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, sign. PD J. Grus 41, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Strážkyně města

    Položka č.: 494

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:51

    dřevoryt, 1965, 34,5 x 22,5 cm, sign. PD Grmelová 65, rám, č. 31/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Chrám

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Akademický malíř Miroslav Ketman

    Položka č.: 492

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:49

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Pírka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:48

    olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Oděsa na…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Procházka po Praze

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:47

    olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Odě…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)