Helena Horálková
Ryby
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:16
litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marta Horáková
(1911-2010)
Černé moře
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:15
olejová tempera, lepenka, 29 x 60 cm, sign. PD Marta Horáková, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Horák
Ryby
Položka č.: 517Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:14
olej, plátno, 1936, sign. PD Horák 36, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jakub Honetschläger
(1980)
Střecha
Položka č.: 516Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:13
barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20
Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)
Jakub Honetschläger
(1980)
Sušák
Položka č.: 515Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:12
Johann Baptista Homann
(1664-1724)
Systema Solare et Planetarium
Položka č.: 514Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:11
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Josef Holler
(1903-1982)
Dívky na stavbě
Položka č.: 513Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:10
litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Holler
(1903-1982)
Letní brigáda
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:09
litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na A…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Hodonský
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:08
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
František Hodonský
Krajina architektura
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:07
litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké bese…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jitka Hilská
Zraněná duše
Položka č.: 509Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:06
monotyp, koláž, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. DU J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ivan Helekal
Modrý maják
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:05
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Eva Hašková
Karel Čapek
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:04
akvatinta, lept, 47,5 x 33 cm, sign. PD Eva Hašková , č. 76/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír mírně ohmataný a zkroucený po srolování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Eva Hašková
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:03
lept, akvatinta, papír, 1983, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Eva Hašková, č. 64/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiřina Hartingerová-Tobolíková
Cirkus
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:02
litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiljí (Ilja) Hartinger
Město
Položka č.: 504Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:01
linoryt, 1967, 24 x 27,5 cm, sign. PD JHartinger 67, rám, č. 144/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
František Xaver Harlas
(1865-1947)
Řeka
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Petr Hampl
V létě
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:59
suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Petr Hampl
Pojďte si hrát
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:58
suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace v…
Sylvestr Halata
(1913-?)
Sklizeň brambor
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:57
lept, 1954, 27,5 x 36 cm, sign. PD Sylv. Halata 54, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Antonín Hála
(1895-1952)
Oráč
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:56
dřevoryt, 28 x 19,5 cm, sign. PD A. Hála, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
František Hájek Hvězdínský
(1900)
Lomnice nad Popelkou
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:55
akvarel, tužka, papír, 1930, 21,3 x 29 cm, sign. PD nečitelně, LD věnování, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Stephan Grygar
No Title
Položka č.: 497Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:54
fotografie, 1988, 57 x 41,5 cm, sign. na zadní straně Milan Grygar, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:53
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Pramička u břehu
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:52
litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, sign. PD J. Grus 41, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Strážkyně města
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:51
dřevoryt, 1965, 34,5 x 22,5 cm, sign. PD Grmelová 65, rám, č. 31/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Igor Grimmich
(1979)
Chrám
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:50
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Antonín Gribovský
(1933-1989)
Akademický malíř Miroslav Ketman
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:49
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Pírka
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:48
olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Oděsa na…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Procházka po Praze
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:47
olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Odě…
Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)