• Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    No.: 643

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání otců

    No.: 642

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829

    No.: 641

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor

    No.: 640

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dřevoryty vyzd. M. Florian, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ex. 385/400 na dílovém antiku (celk. 1000 výtisků), ed. Atlantis, upr. Fr. Balcar, volné archy v ob., 180s., flíčky na hřbetu obálky, lehce zažloutlý papír, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Almanach na rok 1914

    No.: 639

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4 kresby V. Špála, vyd. J. Čapek, K. Čapek, O. Fischer, S. Hanuš, V. Hofman, J. Kodíček, S.K. Neumann, A. Novák, V. Špála, V. Štěpán, O. Theer a Jan z Wojkowicz, nákladem tiskového družstva Přehled, Praha, 1913, upr. V.H. Brunner, pův. brož, 80s., rozvolněná vazba, úbytky papíru na hřbe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pravoslav Kneidl

    (1927-2003)

    Řád Strahovské knihovny 1672

    No.: 638

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, faksimile k 300. výročí vzniku teologického sálu Strahovské knihovny, vyd. PNP, Praha, 1971, karton. desky s ornamentem, doprovodný text P. Kneidl, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta

    No.: 637

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in P…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn

    No.: 636

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Sergej Alexandrovič Jesenin

    (1895-1925)

    Ervín Neumann: Tančící safír

    No.: 635

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotogr…

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Jaroslav Seifert: Podzim

    No.: 634

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Němec

    (1932-2001)

    Únos Európy (Mýtus - divertimento k filozofii dějin)

    No.: 633

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, s podpisem auora na tit. listě a na ručním papíře vyd. Dauphin, Praha, 1994?, jeden z pouhých 50 výtisků v tomto provedení, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Igor Vik

    (1895-1957)

    Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník

    No.: 632

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Lorenc

    (1919-1999)

    Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou

    No.: 631

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Jan Čep: Vigilie

    No.: 630

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Stiebitz

    (1894-1961)

    O Janově Apokalypse

    No.: 629

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, samostatně vydaný doslov k vydání Apokalypsy z téhož roku, vyd. Arno Sáňka, Praha, 1929, ex. 77/83 na ručním papíře, v úpravě K. Dyrynka, sešité složky v ob., 23s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Solar

    (1896-1977)

    Viktor Dyk: Děs z prázdna

    No.: 628

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Aantiqari.at Radh…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Fotografie vidí povrch

    No.: 427

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 2x podpis v tiráži Ladislav Sutnar a Jaromír Funke! (s dovětkem Praha v červnu 1935), vyd. Státní grafická škola, nákladem Družstevní práce, Praha, 1935, pův. brož, bez paginace, drobně odřený hřbet, jinak nad míru dobře zachovalý exemplář!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Brouk

    (1912-1978)

    Jazyková komika

    No.: 426

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. s dedikací na patitulu Bohuslav Brouk (s datací k 19. říjnu 1941), vyd. Václav Petr, Praha, 1941, ob. Karel Černý, pův. brož, 120s., mírně rozvolněná brož, jinak velmi dobře zachováno, včetně pův. pásky s obsahem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vlach

    (1911-1986)

    Program koncertů

    No.: 425

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    sešit, na posledním listě podp. Leopold Korbař (klavírista souboru), sešit s programem prvního samostatného koncertu K. Vlacha z roku 1941, medailonky členů, 12s., přiložena pozvánka na koncert 1. června, ob. na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Augusta Veuve Brauner

    (1818-1890)

    Smuteční oznámení

    No.: 1

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:00

    tisk, papír, 1890, 27 x 20, 8 cm, mecenáška, sufražetka a feministka, matka malířky Zdenky Braunerové, přeloženo, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Bartovský

    (1903-1961)

    Smuteční oznámení

    No.: 2

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:01

    tisk, papír, 1961, 30 x 21 cm, akademický malíř, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the private art schools of R. Vejrych and J. Pos

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladislav Bartůněk

    (1924-1960)

    Smuteční oznámení

    No.: 3

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:02

    tisk, papír, 1960, 30 x 21 cm, akademický sochař a restaurátor, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Běhounek

    (1902-1980)

    Smuteční oznámení

    No.: 4

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:03

    tisk, papír, 1980, 30 x 21 cm, překladatel, redaktor, historik, archivář, přeloženo, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Bechyně

    (1887-1973)

    Smuteční oznámení

    No.: 5

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:04

    tisk, papír, 1973, 30 x 21 cm, stavební inženýr, pedagog, architekt, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Smuteční oznámení

    No.: 6

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:05

    tisk, papír, 1983, 30 x 21 cm, český sochař, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, the disciple of prof. J. V. Myslbek and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Smuteční oznámení

    No.: 7

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:06

    tisk, papír, 1970, 30 x 21 cm, pedagog, grafik, malíř, typograf, ilustrátor, redaktor, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Beutler

    (1897-1964)

    Smuteční oznámení

    No.: 8

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:07

    tisk, papír, 1964, 30 x 21 cm, medailér, sochař, kurátor, keramik, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ctibor Blattný

    (1897-1978)

    Smuteční oznámení

    No.: 9

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:08

    tisk, papír, 1978, 30 x 21 cm, český botanik a fytopatolog, básník a publicista, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Blažej

    (1932-1989)

    Smuteční oznámení

    No.: 10

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:09

    tisk, papír, 1989, 30 x 21 cm, pedagog, grafik, typograf, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Bohatec

    (1913-1967)

    Smuteční oznámení

    No.: 11

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 02. 11. 2024 18:10

    tisk, papír, 1967, 30 x 21 cm, teoretik umění, farář, knihovník, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.