• Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Musaion VI.

    No.: 621

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Soubor deseti Ex Libris původních dřevorytů

    No.: 620

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, soubor deseti drobných dřevorytů s krátkým úvodním textem B.B. Buchlovana, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1927, ex. 24/50, dřevoryty ve velmi dobrém stavu, dvojlist s textem opotřeben, pův. ob. při okrajích značně poškozena a ušpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Poslední

    (1955)

    Karla Erbová: Dům plný dopisů

    No.: 619

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x sign. komb. technika (serigrafie a suchá jehla) J. Poslední, vyšlo nákladem autorky u příležitosti 120. výročí nar. Fr. Kafky, Chotěšov, 2004, ex. 29/30 (formát A4), volní listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    La Province de Namur

    No.: 618

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Katja Hajek

    (1950-2008)

    Tagträume rütteln sich (Elf Märchen in Farbe Gesetzt)

    No.: 617

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 11 barevných pohádek na rozkládacím ručním papíře BFK Rives, všechny signovány vzadu Katja Hajek 92, uloženo v kartonovém pouzdře, na vnitřní straně podpis autorky, vyd. Katja Hajek, Berlin, 1992, ex. 91/100, u příležitosti 65. narozenin Otto Herberta Hajeka, celkem vyšlo 500 výtisků, v…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dante Alighieri

    (1265-1321)

    La Divina Commedia (Inferno I.+II.)

    No.: 616

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, BEZ původních ilustrací S. Dalího!, vyd. Salani, Arte e Scienze, 1964, ex. 1435/2900, volné listy, ručním papír Magnani, 2x původní kartonové desky a 2x pův. ochranné pouzdra, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    No.: 615

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    A. Dolenský: Moderní česká grafika

    No.: 614

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dva dřevoryty Jar. Bendy a Fr. Koblihy v přílohách, (graf. přílohy Fr. Bílka a J. Váchala chybí), 16 hlubotiskových příloh vzadu, nákladem J. Pelcla, Praha 1912, původní brož, 39 s., hřbet rozpadlý, desky zašlé, listy uvolněné a zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at U…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Honoré de Balzac: Vytrvalá láska / krásná impéria

    No.: 613

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dva titulní listy dřevorytem a úprava Fr. Kobliha, dvoubarevný tisk, vydala M. Kliková jako volné vydání Spolku českých bibliofilů, Žižkov (Praha) 1911, nestr. (42), volné listy v org. papír. přebalu, okraje lehce pokrčené, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostr…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Petr Bezruč: Stužkonoska modrá

    No.: 612

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 18x sign. kolorovaných dřevorytů a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 45/100, volné listy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Ze…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    J. K. Huysmans: Na ruby

    No.: 611

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka, titulní list, úvodní iniciála, vstupní a koncová viněta vše dřevorytem a úprava Fr. Kobliha, 104.-105. sv. ed. Knihy dobrých autorů, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1913, pův. brož, 200 s., velmi dobrý stav, ob. lehce zašlá, otřepené konce listů, , Provenance: Antiquarian Os…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jul. Slowacki: Genese z ducha

    No.: 610

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list vše dřevorytem Fr. Kobliha, úprava Jos. Sonberg, polsko-český zrcadlový text, 4. sv. ed. Kotnov, vydal J. Pohořelý, Praha 1949, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jul. Slowacki: Anhelli

    No.: 609

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, sign. dřevoryt v příloze, obálka a titulní list dřevorytem, úprava Fr. Kobliha, dvoubarev. tisk, 1. sv. ed. Kotnov, vydal J. Pohořelý, Praha 1946, pův. brož, 96 s., velmi dobrý stav, celofán. přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠU…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Žena. Cyklus původních dřevorytů s textem Richarda Sladkého

    No.: 608

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 3 x pův. grafický list, návrh obálky a titulní listu, dvoubarev. bohatě zdobená iniciála a závěrečná viněta, vše dřevorytem Fr. Kobliha, tisk Em. Stivín, vydáno nákladem časopisu Peníze (M. Žohová-Kliková), Praha 1911, původní papír. obálka, nestr. (7), volné listy v deskách, soubor pů…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Peter Lotar

    (1910-1986)

    Eine Krähe war mit mir

    No.: 430

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na patitulu P. Lotar (Petr), vyd. Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart, 1978, německy, pův. karton. vazba, 306s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lída Baarová

    (1914-2000)

    II. filmové zně (1941)

    No.: 429

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 10x podpis na tit. listě: R. Jedlička, R. Vojtová, V. Salač, F. Filipovský, J. Pivec, J. Kerm a 4x další nerozpoznané, vyd. Českomoravské filmové ústředí, Zlín, 1941, red. Karel Smrž, oboustranná kniha - česko/německy, značněji opotř. ob., úbytek papíru na hřbetu, jinak ale dobrý stav, Aantiq…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • E.L. Doctorow

    (1931-2015)

    Ragtime

    No.: 428

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě E.L. Doctorow, vyd. Odeon, Praha, 1982, pův. karton. vazba s ob., 250s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová (Toyen)

    (1902-1980)

    P. B. Shelley: Básně

    No.: 47

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    volné listy v obálce, 22 x 15,5 cm, frontispis Toyen, vyd. O. Žižka, Brno, 1933, druhý svazek edice Katalepton, č. výtisku 142, volné listy v obálce, 38s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Fr. Langer: Pražské legendy

    No.: 468

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, perová kresba vodníka na patitulu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1970, celopl. vazba s ob., 99s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Fr. Kožík: Bolestný a hrdinský život J.A. Komenského

    No.: 467

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis na frontispisu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, sign. exlibris lept L. J. Kašpar, vydalo SPN, Praha 1958, celopl. vazba s ob., 155s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Associ…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hana Dostálová

    (1890-1981)

    Předchůdci (Sborník současné francouzské literatury)

    No.: 626

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, návrh vazby a úprava H. Dostálová, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1925, ex. 51/400 na papíře Japan Banzay, ed. Symposion, sv. 17, obs. texty či básně např. H. Barbusse, J.-R. Bloch, G. Duhamel, R. Rolland, J. Romains aj., pův. clkžn. vazba, 217s., lehce vybledlý a mírně odřený hřbet desek, …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Milostný dopis - Věštba

    No.: 103

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    samizdat, 28 x 16 cm, faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Příběh inženýra lidských duší I. - II.

    No.: 119

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, strojopis, 1977, 452 + 471 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdena Salivarová

    (1933)

    Pohlednice

    No.: 118

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    pohlednice, podpis Z. Salivarová, čb. pohlednice V. Havla, Z. Salivarové a J. Škvoreckého (1990), foto: V. Stoiov, vyd. Společnost J. Škvoreckého, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Velká trojka (A. Lustig, M. Kundera, J. Škvorecký)

    No.: 117

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě povídky A. Lustig a J. Škvorecký, vyd. Galaxie, Praha, 1991, pův. brož, 206s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdena Salivarová

    (1933)

    V. Drha: Anně K. je zima; Z. Salivarová: několik textů

    No.: 115

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě Z. Salivarová, vyd. Společnost J. Škvoreckého, 1992, ex. 47/400, pův. sešit, 48s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Tankový prapor

    No.: 114

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis s věnováním ve frontispisu J. Škvorecký, vyd. Galaxie, Praha, 1990, il. J. Brychta, brož, 320s., oslí růžek na předních deskách, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Tankový prapor

    No.: 113

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 18 x 11 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Soxty-Eight Publishers, 1980, il. Jan Brychta, výtisk č. 345, páté vydání, pův. clpl. vazba s obálkou, 319s., obálka opotřebena. dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Bůh do domu

    No.: 112

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    sešit, 20,5 x 14,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, 1992, nákl. 1000 výtisků, pův. sešit, 69s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Hovory lidí, Zápisky z besedy Radaru

    No.: 111

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    2x brož, Hovory lidí: podpis a věnování B. Hrabala v titulu, il. na obálce a ve frontispise K. Lhoták, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1956, ex. 245/250, 22 s., brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, vzadu natržená, dobrý stav; Zápisky z besedy Radaru: podpis v tiráži Old. Hamery, monotyp…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.