• Hofik

    Ulice

    No.: 282967

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 06. 11. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Yerevan

    No.: 282971

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 06. 11. 2024 19:30

    fotografie, 51 x 33,5 cm, monogr. PD HG, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Brabec

    (1924)

    Zátiší s knihou a háhvemi

    No.: 282972

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:00

    olej, papír, 38 x 46 cm, sign. PD Jan Brabec, při okrajích mírně poškozeno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Čepička

    (1937)

    Ulice

    No.: 282836

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:01

    olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Fuksa

    Chalupy

    No.: 250176

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:02

    olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    No.: 270107

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:03

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    No.: 282837

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:04

    kombinovaná technika, papír, 2023, 100 x 63 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Abstraktní kompozice

    No.: 282838

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:05

    kombinovaná technika, papír, 2023, 91 x 60 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Oldřich Mimra

    Zima na Vysočině

    No.: 282839

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:06

    tempera, karton, 40 x 55 cm, sign. PD Old. Mimra, rám, na zadní straně štítek s popisem, místy poničený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jarmila Němcová

    Afrika

    No.: 268335

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:07

    olej, sololit, 2013, 50 x 65 cm, monogr. PD JN 13, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jarmila Němcová

    Tři smrky

    No.: 268334

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:08

    olej, sololit, 2015, 45 x 68 cm, monogr. PD JN 15, rám, na zadní straně monogr. JN, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Lesní potok

    No.: 282973

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:09

    olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    V posteli

    No.: 277778

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:10

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    No.: 282264

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:11

    olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Žena v kavárně

    No.: 282053

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:12

    Current price: 200 CZK (9 €)

    No.: 282052

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:13

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Abstrakce

    No.: 281077

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:14

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lounské středohoří

    No.: 282840

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:15

    tempera, sololit, 1975, 50 x 150 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, na zadní straně štítek s popisem autora a autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Phi…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Arnošt Sekanina

    Dívka v zelených šatech

    No.: 282841

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:16

    tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiří František Dvořák

    Najdi mě

    No.: 181115

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:17

    pastel, paper, 2014, 49 x 33,8 cm, signed RD J. F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Už zítra

    No.: 181116

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:18

    pastel, paper, 2014, 49 x 34,2 cm, signed RD J. F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Těhotná

    No.: 181117

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:19

    pastel, tempera, paper, 2014, 49 x 34 cm, signed RD J. F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Dohoda

    No.: 181119

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:20

    pastel, pencil, felt-tip pen, paper, 2010, 44,7 x 33,1 cm, signed RD Jiří F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Kyselé jablko

    No.: 181120

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:21

    pastel, charcoal, white paint, felt-tip pen, paper, 2011, 33,3 x 44,7 cm, signed RD Jiří F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Tichý

    No.: 224566

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:22

    olej, plátno, 2007, 35 x 45 cm, sign. DU J. Tichý 2007, rám, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Pavel Slunovrat

    Mark Twain - Malý citát

    No.: 256040

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:23

    koláž, asambláž, 46 x 34 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, rám, text: Víte co je tragédie? Když se dívka vdá z lásky a po svatbě zjistí, že muž nemá žádné peníze, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Stanislav Lahoda

    Archa

    No.: 261576

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:24

    oil, wood, 2001, 24 x 21 cm, sign. on reverse S. Lahoda 2001, rám, described by the author on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Stanislav Lahoda

    Sopky

    No.: 261577

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:25

    oil, wood, 2003, 24 x 19,5 cm, sign. on reverse S. Lahoda 2003, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Slunovrat

    Prague (Švarcenberský palác)

    No.: 264492

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:26

    fotografie, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

  • Juraj Čorňák

    No.: 274728

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:27

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)