Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Kampa
Položka č.: 273967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Jan Coufal
Z Českého Krumlova I.
Položka č.: 262815Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova II.
Položka č.: 262816Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova III.
Položka č.: 262817Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova IV.
Položka č.: 262818Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Babička
Položka č.: 268976Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:07
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Volf
(1897-1983)
Zimní vesnice
Položka č.: 274525Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Thomas Ruff
Kříž na skále
Položka č.: 279079Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:36
olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
A. Pečený
Položka č.: 279069Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:33
olej, sololit, 60 x 80 cm, sign. PD A. Pečený, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
V. Otcovský
Na řece
Položka č.: 266418Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:32
olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Písek
Položka č.: 274424Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:30
akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kleinermanns
Západ slunce nad mořem
Položka č.: 274040Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:20
olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Mirko Eliáš
(1899-1938)
Cesta v Orlických horách
Položka č.: 279061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:07
pastel, uhel, křída, papír, 1929, 12,3 x 9,8 cm, sign. na zadní straně Mirko Eliáš, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Baráč
Pobřeží
Položka č.: 262819Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:02
akryl, plátno, 1985, 34,3 x 38,3 cm, sign. LD A. Barač 1985, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
U řeky
Položka č.: 278915Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:44
dřevoryt, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 278913Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:40
litografie, 1943, 21 x 33,5 cm, sign. PD AMoravec 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Povoz
Položka č.: 278912Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:38
litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Homolka
(1909-1964)
Loďky
Položka č.: 278910Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:34
litografie, 26 x 38,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278905Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:24
lept, 1936, 31,7 x 25,2 cm, sign. PD Vl. Pukl 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Zima na náplavce
Položka č.: 278893Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:00
litografie, 1952, 31 x 38,7 cm, monogr. PD V.S, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejnská ulice pod sněhem
Položka č.: 278891Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:56
litografie, 31,2 x 21,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Na náplavce
Položka č.: 278888Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:50
lept, 23,2 x 30,2 cm, monoghr. PD JM, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko na Sázavě
Položka č.: 278883Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40
litografie, 1974, 8 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Hradčany
Položka č.: 278882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Lokomotiva 222.0
Položka č.: 278881Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vila Šárka na Stražisku
Položka č.: 278879Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Emauzy
Položka č.: 278878Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prašná brána
Položka č.: 278876Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stanování u řeky
Položka č.: 278874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22
Aktuální cena: 805 CZK (34 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prostějovská radnice
Položka č.: 278873Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)