-
.
Aukce výtvarného umění
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:31
aukční katalog, Vydala Galerie Pictura, Praha, 2022, 136 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
.
Aurea numismatika
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:30
aukční katalog, Vydala Aurea numismatika, Praha, 2011, 168 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
.
Aukční katalogy Antikvariát Prošek
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:29
aukční katalog, Vydala Aukční agentura a Antikvariát Prošek, Praha, 2005-2020, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
.
Fotografie a práce na papíře
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:28
aukční katalog, Vydal Aukční dům Zezula, Brno, 2020, 110 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Vybrané fotografie
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:27
aukční katalog, Vydal Aukční dům Zezula, Brno, 2016, 66 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
75. aukce Greisen 6.10.2012
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:26
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2012, 245 stran, ohlé rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Aukce č. 16, Aukční dům Greisen
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:25
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 90 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Aukce č. 20, Aukční dům Greisen
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:24
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 76 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Aukce č. 18, Aukční dům Greisen
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:23
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 134 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Art Mozaika aukční katalog
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:22
aukční katalog, Vydal Art mozaika, Praha, 2017, 115 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
.
František Stolař
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:21
sešit, Vydala galerie Greisen, Praha, 2012, 102 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Revue Art 3/18
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:18
sešit, Vydalo Revue Art, Praha, 2018, 84 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Art + antiques, únor 2005
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:16
sešit, Vydala Galerie Brno, Brno, 2005, 144 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Art + antiques, léto 2013
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:15
sešit, Vydal Ambit Media, a.s., Praha. 2013, 112 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Analogmag 01
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:06
sešit, Vydal Analogmag, Praha, 2012, 59 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Café service
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:34
litografie, 25 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 60/200, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Tomáš Bím
(1946)
Šapito
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:31
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Tomáš Bím
(1946)
Železniční most
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:30
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:19
litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Iva Hüttnerová
(1948)
Radost
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:16
litografie, 2000, 17 x 22 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2000, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Tomáš Bím
(1946)
Petřín
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:10
litografie, 19 x 12 cm, sign. PD Bím, rám, č. 89/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
Robota
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:56
litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
Kosher Blues
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:54
litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
Come Here, Darling!
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:53
litografie, papír, 29 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 29/40
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
Coffee Island
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:51
litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
Royal Merlot
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:50
litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45
Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:36
litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1998
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:35
litografie, 1997, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu