• Ota Janeček

    Dívčí akt

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Dukelský průsmyk

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:18

    vlna, papír, 40 x 76 cm, monogr. PD JH, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Johann Baptista Homann

    (1664-1724)

    Systema Solare et Planetarium

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:11

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Eva Hašková

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:03

    lept, akvatinta, papír, 1983, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Eva Hašková, č. 64/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jiljí (Ilja) Hartinger

    Město

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:01

    linoryt, 1967, 24 x 27,5 cm, sign. PD JHartinger 67, rám, č. 144/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Oráč

    Položka č.: 499

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:56

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, sign. PD A. Hála, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Strážkyně města

    Položka č.: 494

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:51

    dřevoryt, 1965, 34,5 x 22,5 cm, sign. PD Grmelová 65, rám, č. 31/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Váza s jarním kvítím

    Položka č.: 460

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:17

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    Indonésie

    Položka č.: 456

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:13

    dřevoryt, 49, 8 x 35, 7 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    Lov

    Položka č.: 455

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:12

    dřevoryt, 36, 8 x 46, 4 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Japonská krajina

    Položka č.: 453

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:10

    dřevoryt, 39, 5 x 29, 1 cm, značeno LD v desce VF, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    Toskánsko

    Položka č.: 452

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:09

    dřevoryt, 31, 7 X 42, 5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    Záliv

    Položka č.: 451

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:08

    dřevoryt, 29, 5 x 23, 9 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 449

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:06

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 448

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:57

    Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • František Drtikol

    (1883 -1961)

    Akt s drapérií

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:55

    tisk, 1972, 29,5 x 21 cm, rám, přiležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola 1972 (Uměleckoprůmyslové museum), lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Dagmar Černá

    Černé labutě

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:43

    dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Pavel Čampulka

    Novorománský kostel a radnice na Kladně

    Položka č.: 423

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:40

    lept, akvatinta, 1979, 26 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 79, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Přání do nového roku

    Položka č.: 414

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:31

    tuš, akvarel, uhel, papír, 23,5 x 19,5 cm, sign. LD V.H. Brunner, rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 413

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:30

    suchá jehla, 1986, 9,9 x 7,3 cm, sign. DU J Brazda 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Pohyb matky, když dává chléb

    Položka č.: 407

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:24

    tisk, 34, 9 x 25 cm, značeno PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Chvěju se, divům tvým se klaně

    Položka č.: 406

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:23

    tisk, 18, 9 x 15, 1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I

    Položka č.: 400

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:17

    kombinovaná technika, 1945, 20 X 14 cm, monogr. LD B.45., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická XIV - konvolut dvou grafik

    Položka č.: 399

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:16

    tuš, papír, 1945, 20,9 x 14,6, 20,7 x 12,6 cm, monogr. PD B.45., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická XI - konvolut dvou grafik

    Položka č.: 398

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:15

    tuš, papír, 1945, 19,1 x 10,6, 19,2 x 13,2 cm, monogr. LD B.45., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • J. Aiko

    Sakura

    Položka č.: 385

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 09:02

    tempera, plátno, 64,5 x 83,7 cm, sign. PD Aiko J., japonský rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    Stromy u jezera

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:10

    fotografický kontakt, 8,2 x 11,4 (17,7 x 23,7) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    Stromy okolo silnice

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:05

    fotografický kontakt, 12,1 x 17,1 (15,4 x 20,9) cm, sign. PD Helbich 03, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Slíva

    Už jsi mě četl?

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:40

    litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 23/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)