Utagawa Hirosada
(1810-1864)
Boj (triptych)
No.: 7Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:14
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids