Přemysl Straka
(1926-2003)
Krajina s rybníkem
Položka č.: 275174Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20
olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:22
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:24
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:26
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice