-
Neznámý autor
Hory, sníh a Mario
No.: 321Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, pravý dolní roh pokrčený, na levém okraji natrženo, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Harry Potter a Tajemná komnata
No.: 319Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:18
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Ch. Columbus, 2002, v rozích stopy po vpichu, drobně ohnuté růžky, částečně patrná stopa po přeložení, dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Stella Zázvorková)
No.: 316Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:15
filmový plakát, 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Na Hromnice o den více
No.: 300Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 19:59
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. H. Ramis, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Princ Bajaja
No.: 295Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 19:54
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Kachlík, 1971, při dolním okraji drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Originální robot
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Noční Praha
No.: 499Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neznámý autor
Pohled na Malou Stranu
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
-
Neznámý autor
Holandsko
No.: 676Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neznámý autor
Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
mědirytina, 1757, 19,8 x 26,3 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neznámý autor
Věčný tanec
No.: 126Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. T. Banovich, 1964, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Spiknutí
No.: 76Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:15
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Kozincev, L. Trauberg, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Sen
No.: 66Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Djordjević, 1967, zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, přeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Pulp Fiction
No.: 44Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 19:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Červená ještěrka
No.: 229Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 22:48
filmový plakát, 87x30cm, 1948 (rok výroby filmu), r. F. Sádek, v místě přeložení trhlinka, horní okraj opotřebený, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Džamila
No.: 186Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 22:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. I. Poplavskaja, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Lákavá divočina
No.: 107Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. H. Sielmann, 1969, papír při okrajích pomačkán a s mírními trhlinkami, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Erotissimo
No.: 59Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 19:58
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. G. Pires, drobně opotřeben, nepatrné flíčky při okrajích, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
-
Neznámý autor
Baraka
No.: 6Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 19:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Fricke, výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids