Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
No.: 282777Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:38
fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
No.: 282776Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:39
fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
No.: 282775Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
No.: 282779Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:41
fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
No.: 282771Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
No.: 282770Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Noční ulice
No.: 282780Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:44
fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
No.: 275116Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:45
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
No.: 280787Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:46
fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Drahotín Šulla
Po koupeli
No.: 250858Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:47
silver bromide photo, 22 x 13,8 cm, sign. aback D. Šulla, at the edges slightly crumpled paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
No.: 282542Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:48
bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , member of The Association of Professional Photographers
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Robert Vano
Chateau de Christian Dior
No.: 282818Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:49
fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
No.: 235354Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:00
dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague
Current price: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Myšlenka
No.: 234085Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:01
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
No.: 234082Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:02
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. Bérová
Ptáček
No.: 232758Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:03
Current price: 40 CZK (2 €)
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
No.: 237584Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:04
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Černovský
Černou stezkou
No.: 235356Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:05
litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Dubová
Upřený pohled
No.: 232757Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:06
Current price: 40 CZK (2 €)
J. Ernest
Jan Amos Komenský
No.: 246736Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:07
Current price: 80 CZK (4 €)
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:08
Current price: 70 CZK (3 €)
Jan Heřman
Den
No.: 235393Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Jiří Hilmar
(1937)
Jiří Hilmar
No.: 267381Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:10
tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Aantiqari.at Radhošťská, , member of the groups Gerade and Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen
Current price: 100 CZK (5 €)
Eduard Klika
Zpěv organů
No.: 242388Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:11
Current price: 80 CZK (4 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
No.: 237577Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:12
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
No.: 262642Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:13
tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
No.: 262641Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:14
tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Věra Martinková
Prasklé sklo a ostnatej drát
No.: 237574Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Portrét muže
No.: 234096Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:16
Current price: 70 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Čtení
No.: 234093Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:17
Current price: 90 CZK (4 €)