Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
Položka č.: 282777Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:38
fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotogra…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
Položka č.: 282776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:39
fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice i…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
Položka č.: 282775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků,…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
Položka č.: 282779Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:41
fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
Položka č.: 282771Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriáln…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
Položka č.: 282770Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriá…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Noční ulice
Položka č.: 282780Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:44
fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prost…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
Položka č.: 275116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:45
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
Položka č.: 280787Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:46
fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Drahotín Šulla
Po koupeli
Položka č.: 250858Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
Položka č.: 282542Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:48
bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Robert Vano
Chateau de Christian Dior
Položka č.: 282818Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:49
fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
Položka č.: 235354Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:00
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Myšlenka
Položka č.: 234085Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:01
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
Položka č.: 234082Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:02
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 237584Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:04
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Černovský
Černou stezkou
Položka č.: 235356Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
Položka č.: 254283Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:08
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Jan Heřman
Den
Položka č.: 235393Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jiří Hilmar
(1937)
Jiří Hilmar
Položka č.: 267381Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:10
tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a K…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Eduard Klika
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 237577Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
Položka č.: 262642Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:13
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
Položka č.: 262641Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:14
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Věra Martinková
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Portrét muže
Položka č.: 234096Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)