Jarmila Tliten
Double – mísa
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
šamotová hlína, 2022, Ø 23 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jarmila Tliten
Pavel z Velikonočního ostrova
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
šamotová hlína, 2022, v. 21 cm, na boku
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jarmila Tliten
Baobab – vysoká mísa
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
šamotová hlína, 2022, Ø 32 x 27 cm, dole
Jan Švankmajer
Sbírka 2
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 2015, 50 x 70 cm, PD, 23/40
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 7500 – 10 000 Kč CZK
Karel Šuster
Bulík
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
fotografie; digitální tisk, 2016, 32 x 45 cm, vzadu, 9/10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Renata Štolbová
Neboj se!
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
olej na plátně, 2022, 100 x 100 cm, v rámu, LD
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 95 000 – 145 000 Kč CZK
Tomáš Štolba
Anděl
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
malovaná dřevořezba, 2022, v. 17 cm, vzadu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Odhadní cena: 2500 – 3 000 Kč CZK
Radomír Surma
Julie (Romeo, kde jsi?)
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
pastel a uhel na papíře, 2018, 69,5 x 100 cm, v rámu, UD
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Odhadní cena: 30 000 – 40 000 Kč CZK
László Sümegh
Na tvůj návrat čekám
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
kombinovaná technika na sololitu, 2018, 71 x 104,5 cm, v rámu, LD
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Klára Stodolová
Jabloňová větvička v misce
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
akvarel, 2022, 50 x 70 cm, vzadu
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 25 000 – 35 000 Kč CZK
Ema Srncová
Pražské jaro 1990
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
litografie, 2007, 66 x 84 cm, PD, 38/99
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Kateřina Sidonová
Zlatonoši
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, anilinka na papíře, 2021, 40 x 29,5 cm, PD
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Kateřina Sidonová
Ufo na tripu
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Kateřina Sidonová
Prameny
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Michael Rittstein
Čekárna
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2011, 51 x 72 cm, PD, 45/50
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Odhadní cena: 5 000 – 6 000 Kč CZK
Michael Rittstein
Opice a ptáci
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2010, 72 x 51 cm, PD, 22/50
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Michael Rittstein
Vzhůru
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tužka, 2015, 34,5 x 25 cm, PD
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 000 – 8 000 Kč CZK
Ela Smrček
Zlatá rybka
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
broušená tavená plastika, 2013, v. 48 x š. 27,5 x h. 8 cm, vzadu, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Odhadní cena: 100 000 – 150 000 Kč CZK
Jaroslav Prošek
Vlny
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
broušené tavené sklo, 2022, v. 29 x š. 25 x h. 12,5 cm, vepředu, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 56 000 – 110 000 Kč CZK
Tomáš Procházka
náhrdelník
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
stříbro, přírodní kameny, 2020, 8 x 3 cm, punc TP, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Odhadní cena: 15 000 – 20 000 Kč CZK
František PON
Tři kočky na procházce...
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
tempera, plátno na lepence, 1998, 58 x 72 cm, v rámu, LD
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Odhadní cena: 20 000 – 25 000 Kč CZK
Viktor Pivovarov
Červen-červen
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
sítotisk, 2020, 70 x 50 cm, PD, AT
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Odhadní cena: 10 000 – 12 000 Kč CZK
Martin Patřičný
Břehy, prameny (Voda se ukryla pod ticho břehů... Ondřej Fibich)
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
dřevěný obraz-reliéf, javor a mořený jírovec, 2019, 60 x 50 cm, vzadu
Ana Panova Vasić
Město
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
keramický kachel, 2022, 18 x 32 cm, LD
Odhadní cena: 2 000 – 3 000 Kč CZK
Ivan Angelov Panov
Hrnek s klikou 2
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
keramika a mosaz, 2022, Ø 9, v. 8,5 cm, vespod
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Odhadní cena: 1 500 – 2 300 Kč CZK
Ladislav Vlna
Eva
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
metalurgická malba na ocelové desce, 2022, 110 x 90 cm, LD
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Odhadní cena: 80 000 – 100 000 Kč CZK
Iva Hüttnerová
Rady hospodyním
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:03
litografie, 1999, 32 x 26,5 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 1999, pasparta, č. 40/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
James Janíček
Pozorovatelé
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 12/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
U zubaře
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tuš, akvarel, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Neprakta 1964, dole text: - Toto čtvrtletí vám již žádné zuby vrtat nemůžeme. Opakuji vám to potřetí! - Nevadí, já to rád slyším., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké …
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Melancholická ulita II.
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1990, 54,5 x 43,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 17/XXX, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku