-
Jiří Salajka
(1955)
Bez názvu
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
monotyp, 2001, 50 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Salajka 2001, Antikvariát Ostrovní, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Na motocyklu
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tempera, běloba, karton, 45,8 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Pavlík
(1901-1966)
Kytice růží
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, karton, 29 x 58 cm, sign. PD V. Pavlík, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Kubíček
(1927-2013)
Rozdělené elementy, dvě dimenze, pozitiv, negativ
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1988/2005, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2005, č. 79/150
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Emma Srncová
(1942)
Po sezóně
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2003, 65 x 49,2 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 40/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/52, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Tu a tam
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, lehce ohnutý levý dolní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Ptakobijec
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1982, 11,5 x 16 cm, sign. DU Šalamoun 82, č. 81/100, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 9,2 x 9,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Kristus nese kříž
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1989, 64 x 47,5 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
František Tichý
(1896-1961)
Josef a žena Putifarova
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, tužka, papír, 1942, 18,5 x 24,5 cm, sig. DU Tichý 42, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Pieta
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Bez názvu
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Souhvězdí
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Deset hvězd
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Karel Demel
(1942)
Adam a Eva
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1985, 49,5 x 58 cm, sign. PD Karel Demel 85, E.A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Karel Demel
(1942)
Svádění
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1983, 39 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 83, rám, č. 32/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s krevetami a citronem
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 21,8 x 27,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s rybami a humrem
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
mědirytina, 25,2 x 19 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Vzpomínka na Janov
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1929, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Pobřeží v Le Havre
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvatinta, 33 x 24,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Voraři
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 30,5 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Cikáni
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvatinta, 28 x 22,2 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Vltava u Kamýku
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 25,3 x 31,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista M
Lédá s labutí
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO