Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03
olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…