• Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání otců

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG H…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dřevoryty vyzd. M. Florian, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ex. 385/400 na dílovém antiku (celk. 1000 výtisků), ed. Atlantis, upr. Fr. Balcar, volné archy v ob., 180s., flíčky na hřbetu obálky, lehce zažloutlý papír, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Almanach na rok 1914

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4 kresby V. Špála, vyd. J. Čapek, K. Čapek, O. Fischer, S. Hanuš, V. Hofman, J. Kodíček, S.K. Neumann, A. Novák, V. Špála, V. Štěpán, O. Theer a Jan z Wojkowicz, nákladem tiskového družstva Přehled, Praha, 1913, upr. V.H. Brunner, pův. brož, 80s., rozvolněná vazba, úbytky papíru na hřbe…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kneidl

    (1927-2003)

    Řád Strahovské knihovny 1672

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, faksimile k 300. výročí vzniku teologického sálu Strahovské knihovny, vyd. PNP, Praha, 1971, karton. desky s ornamentem, doprovodný text P. Kneidl, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, S…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sergej Alexandrovič Jesenin

    (1895-1925)

    Ervín Neumann: Tančící safír

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotogr…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Jaroslav Seifert: Podzim

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák pr…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němec

    (1932-2001)

    Únos Európy (Mýtus - divertimento k filozofii dějin)

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, s podpisem auora na tit. listě a na ručním papíře vyd. Dauphin, Praha, 1994?, jeden z pouhých 50 výtisků v tomto provedení, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Igor Vik

    (1895-1957)

    Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošť…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Lorenc

    (1919-1999)

    Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Jan Čep: Vigilie

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Stiebitz

    (1894-1961)

    O Janově Apokalypse

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, samostatně vydaný doslov k vydání Apokalypsy z téhož roku, vyd. Arno Sáňka, Praha, 1929, ex. 77/83 na ručním papíře, v úpravě K. Dyrynka, sešité složky v ob., 23s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Solar

    (1896-1977)

    Viktor Dyk: Děs z prázdna

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Antiqari.at Radho…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Fotografie vidí povrch

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 2x podpis v tiráži Ladislav Sutnar a Jaromír Funke! (s dovětkem Praha v červnu 1935), vyd. Státní grafická škola, nákladem Družstevní práce, Praha, 1935, pův. brož, bez paginace, drobně odřený hřbet, jinak nad míru dobře zachovalý exemplář!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Brouk

    (1912-1978)

    Jazyková komika

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. s dedikací na patitulu Bohuslav Brouk (s datací k 19. říjnu 1941), vyd. Václav Petr, Praha, 1941, ob. Karel Černý, pův. brož, 120s., mírně rozvolněná brož, jinak velmi dobře zachováno, včetně pův. pásky s obsahem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vlach

    (1911-1986)

    Program koncertů

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    sešit, na posledním listě podp. Leopold Korbař (klavírista souboru), sešit s programem prvního samostatného koncertu K. Vlacha z roku 1941, medailonky členů, 12s., přiložena pozvánka na koncert 1. června, ob. na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Augusta Veuve Brauner

    (1818-1890)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:00

    tisk, papír, 1890, 27 x 20, 8 cm, mecenáška, sufražetka a feministka, matka malířky Zdenky Braunerové, přeloženo, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bartovský

    (1903-1961)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:01

    tisk, papír, 1961, 30 x 21 cm, akademický malíř, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studium v soukromých malířských školách R. Vejrycha a J. Poše

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Bartůněk

    (1924-1960)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:02

    tisk, papír, 1960, 30 x 21 cm, akademický sochař a restaurátor, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Běhounek

    (1902-1980)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:03

    tisk, papír, 1980, 30 x 21 cm, překladatel, redaktor, historik, archivář, přeloženo, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Bechyně

    (1887-1973)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:04

    tisk, papír, 1973, 30 x 21 cm, stavební inženýr, pedagog, architekt, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:05

    tisk, papír, 1983, 30 x 21 cm, český sochař, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:06

    tisk, papír, 1970, 30 x 21 cm, pedagog, grafik, malíř, typograf, ilustrátor, redaktor, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Beutler

    (1897-1964)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:07

    tisk, papír, 1964, 30 x 21 cm, medailér, sochař, kurátor, keramik, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctibor Blattný

    (1897-1978)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:08

    tisk, papír, 1978, 30 x 21 cm, český botanik a fytopatolog, básník a publicista, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Blažej

    (1932-1989)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:09

    tisk, papír, 1989, 30 x 21 cm, pedagog, grafik, typograf, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Bohatec

    (1913-1967)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:10

    tisk, papír, 1967, 30 x 21 cm, teoretik umění, farář, knihovník, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook