• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    Položka č.: 283023

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:36

    vyškrabávaná tuš, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Stolní tenis

    Položka č.: 283024

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:38

    vyškrabávaná tuš, 23,5 x 17 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Před startem

    Položka č.: 283025

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:40

    vyškrabávaná tuš, 1977, 26 x 13 cm, sign. PD Salajka J. 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Oslava sportu

    Položka č.: 283026

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:42

    tuš, akvarel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Gymnastka

    Položka č.: 283027

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:44

    vyškrabávaná tuš, 1981, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbalista

    Položka č.: 283028

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:46

    vyškrabávaná tuš, 27 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod diskem

    Položka č.: 283029

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:48

    vyškrabávaná tuš, 1976, 27 x16,5 cm, sign. LD Salajka J. 76, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod diskem

    Položka č.: 283030

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:50

    vyškrabávaná tuš, 1975, 27 x15 cm, sign. LD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Box

    Položka č.: 283031

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:52

    vyškrabávaná tuš, 33 x 24 cm, sign. DU Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžec č. 78

    Položka č.: 283032

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:54

    vyškrabávaná tuš, 1978, 28 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    Položka č.: 283033

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:56

    vyškrabávaná tuš, 30 x 21,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžec č. 189

    Položka č.: 283034

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 15:58

    vyškrabávaná tuš, 1978, 29 x 15 cm, sign. DU Salajka J. 1978, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslařka

    Položka č.: 283035

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:00

    vyškrabávaná tuš, 1982, 36 x 26,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Vítěz

    Položka č.: 283036

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:02

    vyškrabávaná tuš, 1976, 35 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 76, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Podání

    Položka č.: 283037

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:04

    vyškrabávaná tuš, 34 x 14 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 283038

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:06

    vyškrabávaná tuš, 1975, 28,5 x 11 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    Položka č.: 283039

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:08

    linoryt, 1980, 25 x 18,2 cm, sign. PD Salajka J. 80, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    Položka č.: 283040

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:10

    linoryt, 1980, 25 x 18,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 283041

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:12

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Plavec

    Položka č.: 283042

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:14

    linoryt, 25,2 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok o tyči

    Položka č.: 283043

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:16

    linoryt, 25,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Start

    Položka č.: 283044

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:18

    linoryt, 20,2 x 14,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžec č. 79

    Položka č.: 283045

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:20

    linoryt, 21 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 283046

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:22

    linoryt, 10,6 x 14 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    Položka č.: 283047

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:24

    linoryt, 16,2 x 11 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod oštěpem

    Položka č.: 283048

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:26

    linoryt, 19,6 x 12,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok o tyči

    Položka č.: 283049

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:28

    linoryt, 12,5 x 13,9 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    Položka č.: 283050

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:30

    linoryt, 17 x 10,4 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbalista

    Položka č.: 283051

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:32

    linoryt, 11,4 x 7,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankářův zákrok

    Položka č.: 283052

    Plánované ukončení: 18. 11. 2024 16:34

    linoryt, 20,2 x 13,4 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)