Jaroslav Votruba
(1889-1971)
Balt
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40
olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)