Jaroslav Plas
No.: 1233Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:23
watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed LD Plas 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
Current price: 1 CZK (1 €)
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
Current price: 202 CZK (9 €)
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
Current price: 1 CZK (1 €)
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
Current price: 1 CZK (1 €)
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
Current price: 1 CZK (1 €)
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
Current price: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
Current price: 101 CZK (5 €)
Břetislav Menčík
(1883-1958)
Portrét ženy
No.: 1272Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:09
pastel, uhel, karton, 38,5 x 29 cm, sign. PD B. Menčík, rám, na dolní straně papír mírně zašpiněn, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Josef Matějka
(1881-1953)
Pohled na les
No.: 1327Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:08
akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Kryštof
Vesnička
No.: 1249Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:07
pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jarolímek
Stavení u potoka
No.: 1254Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:06
olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Alois Jalovecký
Lesní potok
No.: 1264Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:05
olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
L. Hrnčíř
Rybník
No.: 1265Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:04
olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Holeček
(1902-1957)
Hory
No.: 1253Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:03
akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Dvořák
(1919-?)
Na náměstí
No.: 1234Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:02
tempera, dřevo, 1969, 20 x 29 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Ad. Dolniczek
Josef Dobrovský
No.: 1256Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:01
uhel, papír, 1906, 37,5 x 28 cm, sign. PD Ad. Dolniczek 06, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Karel Bělohradský
(1916-?)
Harmonikář
No.: 1251Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:00
tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
František Hodonský
Stepní květy
No.: 19733Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
AUCTION IS TERMINATED:
02. 06. 2022 18:06akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Josef Sudek
(1896-1976)
Park na Kampě
No.: 19700Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
AUCTION IS TERMINATED:
26. 05. 2021 16:27fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent member of Fotoklub Praha and The Czech Photographic Corporatio…
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Thea
No.: 19692Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED:
28. 11. 2020 22:21uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Associa…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Igor Grimmich
(1979)
Setkání
No.: 19709Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED:
16. 10. 2020 15:54akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Dan Trantina
No.: 19657Auction price: 14.500 CZK (605 €)
AUCTION IS TERMINATED:
15. 06. 2020 21:23akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Karel Valter
(1909-2006)
Obora
No.: 19667Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED:
25. 06. 2019 14:20olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids