Žena v klobouku
No.: 1277Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Jan B. Melichar
(1908-1994)
No.: 1276Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:52
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 65/200, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Výhled na Prahu
No.: 1275Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:51
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 61/200, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak
Current price: 101 CZK (5 €)
Karel Jerie
Svět médií
No.: 1270Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:50
tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Rittstein and A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 301 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Řeka u zámku
No.: 1269Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:49
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Václav Souček
(1887-1941)
Polomy pod Rysy - Slovensko
No.: 1262Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:48
měkký kryt, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Souček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Katedrála sv. Víta
No.: 1261Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:47
litografie, 80,2 x 12,7 cm, sign. DU C. Stehlík, pasparta, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Pr…
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Zdeněk Chotěnovský
(1929-1993)
Po dešti
No.: 1260Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:46
litografie, 1980, 13,1 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Chotěnovský, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, founder of the group Plakat
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Václav Bubeníček
Kostelík
No.: 1259Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:45
litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Michal Lauda
No.: 1258Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:44
litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
No.: 1257Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:43
suchá jehla, 1986, 19,8 x 18,6 cm, sign. PD Jan Hladík 86, pasparta, autorský tisk, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Frenzel
Výklad Bible
No.: 1255Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:42
chromolitografie, 43 x 32,5 cm, značeno LD na kameni Lith. v. Frenzel, rám, na papíře četné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 102 CZK (5 €)
Bohumil Klimeš (Kozina)
(1881-1949)
Kojící (podle J. Mánesa)
No.: 1252Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:41
lept, 1921, 13,2 x 10 cm, značeno PD v desce Dle J. Mánesa ryl B. Kozina 1921, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduated at The Academy in Stuttgart, the disciple of prof. F. Klimes
Current price: 1 CZK (1 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Tvorba
No.: 1250Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:40
litografie, 1984, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Michaela 84, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dlouhý nos
No.: 1247Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:39
lept, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, na zadní straně razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at Th…
Current price: 101 CZK (5 €)
Jan Bulíř
(1904-1986)
Závody na Bezdrevu
No.: 1246Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:38
lept, akvatinta, 7,2 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bulíř, rám, 43/50, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 401 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Lumír Šindelář
(1925)
Motýl
No.: 1245Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:37
litografie, 1977, 32 x 20 cm, sign. PD Šindelář 77, pasparta, 108/130, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy, O. Nejedly, J. Zelibsky and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Medaile
Current price: 1 CZK (1 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Praga Belveder
No.: 1244Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:36
ocelorytina, 9 x 15,7 cm, sign. PD JHerčík, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1 CZK (1 €)
František Emler
(1912-1992)
Náměstí
No.: 1243Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:35
litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1 CZK (1 €)
Zita Kabátová
(1913-2012)
No.: 1237Auction price: 1 CZK (1 €)
suchá jehla, 6,2 x 11 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, VII.20, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
M. Chládek
Jezero
No.: 1241Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:34
kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Eva Janíčková
Stavovské divadlo
No.: 1239Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:33
lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 101 CZK (5 €)
Stanislava Konrádová - Břežková
(1916)
Afrikány
No.: 1236Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:31
barevná suchá jehla, 20 x 21,5 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
(1916)
No.: 1235Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:30
suchá jehla, 27,3 x 11,1 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, 11/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Ladislav Tousek
(1895-?)
Les
No.: 1266Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:29
olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
J. Tauš
Tvary
No.: 1248Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:28
olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 501 CZK (21 €)
Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Potok
No.: 1329Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:27
olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina s řekou
No.: 1230Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:26
watercolour, paper, 32,7 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina se snopy
No.: 1231Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:25
watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed RD Plas 1982, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Pohled na vesnici
No.: 1232Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:24
watercolour, paper, 1979, 29,5 x 41,8 cm, signed RD Plas 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)