Žena v klobouku
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Položka č.: 1276Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:52
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 65/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Výhled na Prahu
Položka č.: 1275Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:51
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 61/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Karel Jerie
Svět médií
Položka č.: 1270Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:50
tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)
Řeka u zámku
Položka č.: 1269Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:49
akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Polomy pod Rysy - Slovensko
Položka č.: 1262Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:48
měkký kryt, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 1261Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:47
litografie, 80,2 x 12,7 cm, sign. DU C. Stehlík, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Zdeněk Chotěnovský
(1929-1993)
Po dešti
Položka č.: 1260Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:46
litografie, 1980, 13,1 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Chotěnovský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Václav Bubeníček
Kostelík
Položka č.: 1259Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:45
litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Michal Lauda
Položka č.: 1258Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:44
litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Položka č.: 1257Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:43
suchá jehla, 1986, 19,8 x 18,6 cm, sign. PD Jan Hladík 86, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Frenzel
Výklad Bible
Položka č.: 1255Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:42
Aktuální cena: 102 CZK (5 €)
Bohumil Klimeš (Kozina)
(1881-1949)
Kojící (podle J. Mánesa)
Položka č.: 1252Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:41
lept, 1921, 13,2 x 10 cm, značeno PD v desce Dle J. Mánesa ryl B. Kozina 1921, rám, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Tvorba
Položka č.: 1250Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:40
litografie, 1984, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Michaela 84, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dlouhý nos
Položka č.: 1247Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:39
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Jan Bulíř
(1904-1986)
Závody na Bezdrevu
Položka č.: 1246Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:38
lept, akvatinta, 7,2 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bulíř, rám, 43/50, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 401 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Lumír Šindelář
(1925)
Motýl
Položka č.: 1245Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:37
litografie, 1977, 32 x 20 cm, sign. PD Šindelář 77, pasparta, 108/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, O. Nejedlého, J. Želibského a K. Mináře na AVU v Praze, člen skupiny Medaile
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Praga Belveder
Položka č.: 1244Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:36
ocelorytina, 9 x 15,7 cm, sign. PD JHerčík, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
František Emler
(1912-1992)
Náměstí
Položka č.: 1243Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:35
litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 88/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Zita Kabátová
(1913-2012)
Položka č.: 1237Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
suchá jehla, 6,2 x 11 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, VII.20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
M. Chládek
Jezero
Položka č.: 1241Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:34
kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Eva Janíčková
Stavovské divadlo
Položka č.: 1239Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:33
lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Stanislava Konrádová - Břežková
(1916)
Afrikány
Položka č.: 1236Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:31
barevná suchá jehla, 20 x 21,5 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
(1916)
Položka č.: 1235Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:30
suchá jehla, 27,3 x 11,1 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, 11/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Ladislav Tousek
(1895-?)
Les
Položka č.: 1266Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:29
olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
J. Tauš
Tvary
Položka č.: 1248Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:28
olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 501 CZK (21 €)
Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Potok
Položka č.: 1329Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:27
olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina s řekou
Položka č.: 1230Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:26
akvarel, papír, 32,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina se snopy
Položka č.: 1231Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:25
akvarel, papír, 1982, 29,8 x 42 cm, sign. PD Plas 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Pohled na vesnici
Položka č.: 1232Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:24
akvarel, papír, 1979, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD Plas 79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)