Václav Benedikt
Abstraktní krajina
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:13
litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Jan Saudek
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2022 14:09
lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 3.103 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kytice II.
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:43
tempera, karton, 1985, 49 x 34 cm, sign. PD Pitrmann 85, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kytice I.
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:32
akvarel, papír, 60 x 42 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:25
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Návrat z pole (z cyklu Žně)
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:24
lept, 1942, 8,5 x 15,2 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Orba (z cyklu Žně)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:23
lept, 1942, 10,6 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně (z cyklu Žně)
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:22
lept, 1942, 9,8 x 13,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 3/100, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rybník u silnice
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:21
olej, sololit, 1959, 63 x 95 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora (pův. cena 17000 Kč), signatura méně zřetelná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava v létě
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:15
olej, karton, 1952, 49 x 66 cm, sign. PD Pitrmann 52, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Luční kytice
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:09
olej, sololit, 1953, 70 x 57 cm, sign. PD Pitrmann 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Oblouky u Domažlic
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:06
akvarel, tempera, tuš, papír, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Katedrála
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:04
akvarel, tuš, papír, 1985, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 85, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Středohoří 18.3.82
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:02
akvarel, tuš, papír, 1982, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Petr Nikl
Kocour
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:03
litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Čtyři jezdci Apokalypsy
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
suchá jehla, 2022, 68,5 x 90 cm, PD, AT
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK
Daniel Ignác Trubač
Svatá rodina
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
bronzové sousoší, 2017, Ø 14, v. 24 cm, značka ledňáček dole
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 50 000 – 60 000 Kč CZK
Pavel Trnka
skulptura z cyklu Kosmické doteky
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 217.800 CZK (9.075 €)
broušené, lepené, pískované, leptané, leštěné, optické a barevné sklo, 2018, Ø 27 cm, 29 kg, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 217.800 CZK (9.075 €)
Odhadní cena: 250 000 – 300 000 Kč CZK
Renata Štolbová
Odvážná jezdkyně
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej na plátně, 2022, 28,5 x 28,5 cm, autorský rám, LD
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Odhadní cena: 10 000 – 15 000 Kč CZK
Martin Stranka
Believe
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
archivní autorský tisk, 2016, 48 x 79 cm, v rámu, vzadu, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 20 000 – 30 000 Kč CZK
Lucie Mösr
Mechárium (terrigema)
bioaktivní rostlinné terárium; ilustrační foto je z května 2022, Ø 20, v. 25 cm, autorská samolepka
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Odhadní cena: 2500 – 3 000 Kč CZK
Marian Kay
diptych: Loyalty & Betrayal
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 40 000 – 50 000 Kč CZK
Oldřich Jelen
Tvář světa
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)
14barevná litografie (tisk z kamene), 2017, 109 x 87 cm, v kovově lesklém rámu pod muzeálním sklem, PD, AT 16/86
Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Odhadní cena: 77 000 – 100 000 Kč CZK
Özlem Akin
Franz Kafka
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
kombinovaná technika, …loutka z nerealizovaného animovaného filmu, 2010–2022, v. 15,5 x š. 25 x h. 12,5 cm, LD, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Petr Vaněk
Něco se blíží...
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
vrstvení tvaru svarem, 2017–2018, 135 x 41 cm, vespod
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Odhadní cena: 60 000 – 90 000 Kč CZK
Robert Vano
S Milanem v posteli, Praha 1999
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, snímek 45 x 56 na papíře 59 x 84 cm, PD, 2/100
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Pavel Baxa
bez názvu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
mísa, do formy tavené sklo, měď, 2020, 36 x 33 cm, dole, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Odhadní cena: 25 000 – 35 000 Kč CZK
Martin Váradi
Loď v bouři
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, 30 x 24 cm, PD
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Dalibor Nesnídal
Věstonická venuše ze Semtěši II
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
kuriozita, volná replika, kombinovaná technika, 2020, v. 50 x š. 40 x h. 10 cm, v rámu pod muzeálním sklem, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Emil Šourek
Anděl Ro a jaro
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
tisk, kresba, A3 cm, PD, 2/5
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)