Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262564Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:37
linoryt, 12,1 x 9 cm, sign. PD VFlessig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262563Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:35
fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262562Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:33
lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262561Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:31
lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262560Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:29
lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vladimír Komárek
Tři kopce s plotem
No.: 262356Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:17
suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před bouří
No.: 260451Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:07
tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro na vesnici
No.: 260450Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:05
tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro
No.: 260449Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:03
Current price: 250 CZK (11 €)
Dana Puchnarová
Zrcadlení
No.: 255407Auction price: 290 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:39
litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 290 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Dana Puchnarová
Artefakt
No.: 255406Auction price: 290 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:37
Current price: 290 CZK (13 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Hořec
No.: 270090Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 15:09
mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
No.: 267376Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:41
olej, plátno, 40 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Václav Pavlík
(1901-1966)
No.: 228641Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:15
10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze
No.: 263661Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:58
olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
A. Širúček
Lesní cesta
No.: 262645Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:46
olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
František Šneidr
Žertovník u Železného Brodu
No.: 262396Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:14
olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Olga Vychodilová
Ulita
No.: 262095Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:06
lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Olga Vychodilová
Okno
No.: 262094Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:04
lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená vesnice
No.: 262072Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:01
olej, papír, 14,9 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 750 CZK (32 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (malý samec, mladý)
No.: 261138Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:54
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno C. Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis vše…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
7 x pohlednice z Benátek
No.: 260927Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:42
7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Ludmila Mazancová
V tramvaji
No.: 267424Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:12
akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Štěpán Mareš
(1972)
Ženy na pláži u Černého moře
No.: 267423Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:10
olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Zbyněk Kočí
Chata
No.: 267393Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 20:38
tuš, tužka, papír, 28 x 44,5 cm, DU text: ..kdoví, za kdy bych nakrad (našetřil) i na auto, … tak jsme si chatu postavili hned vedle…, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lodě na pobřeží
No.: 267044Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 20:09
olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 750 CZK (32 €)
Petr Minka
(1961)
Ježíš Kristus
No.: 267040Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 20:04
litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Vrata
No.: 266893Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:50
lept, mezzotinta, akvatinta, 1988, 37,7 x 25,1 cm, sign. PD M. Šoltészová 1988, č. 67/100, LD Vrata, papír velmi lehce zažloutlý, v levém dolním rohu mimo tisk nepatrná nahnědlá malá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak, V. Tittelbach, A. Pelc and R. Ondracek, member o…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Barevnou uličkou
No.: 266882Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:28
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
František Strnad
Baletka - z cyklu Začarovaný les
No.: 266877Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:24
fotografie, 1977, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Strnad 1977, pasparta, vzadu popsáno autorem, pasparta zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids