Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex libris s husitským motivem
No.: 66Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:05
tužka, pauzovací papír, 1939, 18,1 x 12 cm, sign. PD Fleissig 39, Ex libris Ludvík Feigl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Judaismus
No.: 65Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:04
tužka, pauzovací papír, 1953, 18,8 x 14 cm, Ex libris Dr. Lustig Istvan, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř
No.: 64Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:03
tužka, pauzovací papír, 1933, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Láďa Ehrlich, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Svatý Petr
No.: 63Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:02
tužka, pauzovací papír, 1941, 19,6 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1941, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex libris
No.: 62Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:01
tužka, pauzovací papír, 1940, 19,5 x 12,7 cm, sign. Na zadní straně Fleissig 1940, Ex libris Fr. Kratochvíl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
No.: 60Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:59
pastel, tužka, pauzovací papír papír, 1933, 20,5 x 15,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Noční růže
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:58
akvarel, tuš, papír, 1939, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Fleissig 39, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena na louce
No.: 56Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:55
tuš, papír, 1925, 12,2 x 12 cm, sign. PD Fleissig 1925, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zubař
No.: 55Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:54
uhel, pastel, papír, 1941, 13 x 9 cm, sign. PD Fleissig 1941, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Muž s dýmkou a knihou
No.: 54Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:53
akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 7,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Návrh na PF
No.: 52Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:51
akvarel, tuš, papír, 1924, 15,7 x 11,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kouzelník
No.: 50Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:49
uhel, pastel, akvarel, papír, 1934, 20 x 8 cm, sign. PD Fleissig 934, Ex libris M. Birnholz, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**2 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zubaři
No.: 49Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:48
tuš, papír, 1936, 12 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1936, Ex libris Josef Černý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Husitské ex libris
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:45
akvarel, tuš, papír, 1939, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD Fleissig 1939, Ex libris M. D. Zelenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Husitské ex libris
No.: 45Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:44
pastel, uhel, papír, 18,3 x 12,8 cm, Ex libris M. D. Zelenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř na tempeře
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:43
tuš, akvarel, papír, 1938, 11 x 9,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Karel Suda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žlutý Ex libris Libuše Bulířová
No.: 43Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:42
tuš, akvarel, papír, 1933, 8 x 7,4 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Modrý Ex libris Libuše Bulířová
No.: 42Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:41
tuš, akvarel, papír, 1933, 6,5 x 7 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zelený Ex libris Libuše Bulířová
No.: 41Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:40
tuš, akvarel, papír, 1933, 7,8 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Červený Ex libris Libuše Bulířová
No.: 40Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:39
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 39Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:38
tuš, akvarel, papír, 1933, 5,7 x 5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Hudební motiv
No.: 38Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:37
tužka, papír, 1943, 16,8 x 13,8 cm, sign. PD Fleissig 43, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Radovánky na kometě
No.: 37Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:36
litografie, 1941, 12 x 9 cm, monogr. PD VF, PF Karel Suda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čtení novin
No.: 36Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35
akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tuplák na špagátě
No.: 34Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:33
koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dáma s knihou
No.: 33Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 32Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:31
běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
No.: 31Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šlechtická romance
No.: 27Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zasněžená vesnice
No.: 26Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:25
uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)