Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před kostelem
No.: 262544Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:46
linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Taneček
No.: 253961Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ve voseckých lesích
No.: 255521Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:37
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kostelíček sv. Anny v Markovicích
No.: 255500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:22
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Stodola
No.: 254602Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:02
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Dvě studie
No.: 254600Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:01
Current price: 400 CZK (17 €)
René Sýkora
(1972)
Homage to Fr. Drtikol No. 30
No.: 267172Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 15:00
fotografie, 2012, 30 x 40 cm, sign. vzadu ReS. 2014, č. 11/30
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Jolana Petrlíková
Kámen ve vodě
No.: 267169Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 14:01
akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Malostranská Mostecká věž
No.: 266768Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 22:02
lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Katedrála svatého Víta na Pražském hradě
No.: 263667Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:16
olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pod Karlovým mostem
No.: 263660Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:12
olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Koupající se
No.: 262124Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:22
lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch…
Current price: 250 CZK (11 €)
Miloslav Holý
Sv. Mikuláš
No.: 260217Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:18
pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
J. Kubíček
Ženy s hráběmi
No.: 260054Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:14
dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Emil Pacovský
(1879-1948)
T. G. Masaryk
No.: 246708Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:56
dřevoryt, 1930, 13 x 12,1 cm, pod grafikou na papíru vytištěno: Emil Pacpvský: K osmdesátinám presidenta T. G. Masaryka (Dřevoryt 1930), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Karel Hynek Mácha
No.: 243371Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:52
litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
(1893-1973)
Návštěva
No.: 239068Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:36
tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Ondřej Michálek
Dekorace III.
No.: 266368Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 20:28
serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Moře v bouři
No.: 264947Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Tomáš Bím
Dunlop (ex libris Mauler J.)
No.: 262145Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:20
suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Marina Bychlová
Matka
No.: 258253Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 18:44
pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Bohuslav Slánský
(1900-1980)
Noční ulice
No.: 226839Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:46
lept, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. LD B. Slánský 32, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Jaromír Skřivánek
(1923-2010)
Noční plavba
No.: 267227Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:45
litografie, 13,8 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Peterka
Zámecká zahrada
No.: 246126Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:41
litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Koupající se Číňanky
No.: 137165Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:36
print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Zdeňka Křemenová
Zamyšlení
No.: 246130Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:30
Current price: 20 CZK (1 €)
Milan Entler
Karlův most
No.: 195852Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:14
litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Milan Entler
Poledne
No.: 226841Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:13
litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Pes
No.: 254707Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:03
Current price: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Domy
No.: 254708Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:02
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids