Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1852
No.: 276776Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:38
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276771Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bas bleus
No.: 276770Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
V knihovně
No.: 276767Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20
Current price: 150 CZK (7 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276765Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276762Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276755Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276749Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kohout
No.: 276745Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:36
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pád
No.: 276743Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Sv. Medard
No.: 276741Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276737Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jeden den volna
No.: 276735Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276733Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:12
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzorek
No.: 276731Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:08
litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kompliment
No.: 276727Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:00
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273824Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:48
lithography, 25 x 20 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozhovor
No.: 273821Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:42
lithography, 18,3 x 20,2 cm, lower/middle signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 268041Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:56
litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 585 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 268043Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:55
litografie, 22,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Hádka
No.: 268040Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 268042Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:54
litografie, 25 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
No.: 268039Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 25 x 19,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 595 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 268044Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:53
litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strkanice
No.: 268038Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:50
litografie, 21 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Porušení důvěry
No.: 268035Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 21 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vyznání víry
No.: 268037Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:46
litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupel
No.: 268036Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:45
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Madam Rabourdeau na své první lekci
No.: 268032Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:44
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Už tam nejdu!
No.: 268034Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:43
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids