Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Jaroslav Hutka
Položka č.: 257830Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06
linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Položka č.: 257820Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07
litografie, 22,1 x 17,9 cm, sign. PD Milan Entler, 48/80, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 257717Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08
litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hana Hralová - Třešková
Portrét ženy
Položka č.: 257795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09
lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Hruška
Hudební kompozice
Položka č.: 257711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10
lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)