-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
...And Abel was a keeper of sheep...
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:38
litografie, 28, 2 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 18/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The wandering of Adam and Eve
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:37
litografie, 26, 2 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 17/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Ye will surely not die
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:36
litografie, 27, 3 x 19, 5 cm, značeno PD Abel Pann, list 12/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God said Let the earth bring the living creature
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:35
litografie, 23, 6 x 22, 1 cm, značeno PD Abel Pann, list 8/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God made…the lesser light
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:34
litografie, 27, 5 x 21, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 6/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And there was light
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:33
litografie, 27, 3 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 3/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And the spirit of God moved upon the face of the waters
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:32
litografie, 20 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 2/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
In the Garden of Eden
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:31
litografie, 26, 5 x 23 cm, značeno PD Abel Pann, list 1/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Wilma Palková
(1949)
Větrný kůň II.
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:30
koláž, papír, 1988, 11 x 10,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Wilma Palková
(1949)
Motýl cestovatel
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:29
koláž, papír, 1989, 10,5 x 8,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Paleček
(1932)
Čtvrtý měsíc
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:28
litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Orlik
(1870-1932)
Obchod
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:27
lept, 10,5 x 8 cm, signatura PD pravděpodobně nepatří autorovi, papír při levém okraji lehce poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Na jadranu
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:26
litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Balanc
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:25
olej, 2017, 19 x 13,5 cm, sign. LN Z. Popelková 2017, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jablko
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:24
olej, karton, 2011, 26,5 x 19,5 cm, sign. LD Z. Popelková 2019, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Schody na ostrov
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:23
litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - září
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:22
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Oslavuje-li manžel den žen ještě o svatém Václavu, přeraž o něj oj a nebo nápravu., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna III.
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:21
monotyp, 40,8 x 26,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna II.
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:20
monotyp, 1964, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna I.
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:19
monotyp, 1969, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Autoportrét
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:18
lavírovaná tuš, papír, 1953, 65 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 53, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:17
litografie, 1968, 64 x 35 cm, sign. DU K. Oberthor 68, č. 60/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pištec
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:16
litografie, 1981, 9 x 11, 5 cm, sign. DU K. Oberthor 81, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Bojovníci
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:15
litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Ivan Novosad
(1953)
Návštěvník
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:14
linořez, 2009, 16,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Na otočce
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:13
linořez, 2009, 13,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Milenci
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:12
linořez, 2009, 9x16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Mašle
Položka č.: 754Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:11
linořez, 2009, 18 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Labyrint
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:10
linořez, 2009, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 25/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Křižovatky
Položka č.: 752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:09
linořez, 2009, 14,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 11/10, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO