Jan Švankmajer
Pensijní reforma
Položka č.: 19637Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA:
04. 03. 2019 18:46kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Maltézské náměstí
Položka č.: 19650Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
DRAŽBA UKONČENA:
12. 01. 2019 20:40olej, plátno, 2005, 75 x 60 cm, sign. PD Chaba, lišta, soukromé studium
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl
Položka č.: 19520Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA:
01. 01. 2017 09:24litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Ladislav Zívr
(1909-1980)
Tvar
Položka č.: 19418Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 12. 2016 23:44tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Položka č.: 19190Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA:
18. 12. 2016 00:22tužka, pastel, papír, 1945, 17,7 x 18,4 cm, sign. PD Zd. Sklenář 45, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Ruka
Položka č.: 19189Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
DRAŽBA UKONČENA:
18. 12. 2016 00:15frotáž, 20,9 x 27 cm, DU monogr. SK, při okrajích poškozený papír, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Karel Svolinský
Dívka s růží
Položka č.: 19185Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
01. 05. 2015 13:52litografie, 28 x 20 cm, sign. PD KSvolinský, č. 127/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Josef Velčovský
Křeslo na pláži
Položka č.: 19135Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA:
01. 05. 2015 13:40litografie, 24,5 x 34 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Lukáš Orlita
(1974)
Žlutý Escher
Položka č.: 17200Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
30. 04. 2015 00:49vosk, tempera, papír, 2007, 42 x 29,5 cm, sign. PD Orlita 07, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
Jaroslav Bartoš
(1926)
Postavy III
Položka č.: 4307Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 02. 2015 22:40sítotisk, 1985, 28 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 85, č. 7/10, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95
Aktuální cena: 3.550 CZK (148 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Jaroslav Bartoš
Postavy V
Položka č.: 4198Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 02. 2015 22:40sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 2/13
Jaroslav Bartoš
(1926)
Postavy VII
Položka č.: 5788Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 02. 2015 22:39sítotisk, 1992, 59,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Bartoš 1992, č. 12/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95
Jaroslav Bartoš
(1926)
Postavy IV
Položka č.: 4309Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 02. 2015 22:39sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 3/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95
Jaroslav Bartoš
(1926)
Postavy I
Položka č.: 4154Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 02. 2015 22:39sítotisk, 1990, 60 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 1990, č. 7/15, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95
Kateřina Mistal
Mumie červená
Položka č.: 5479Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:32litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30
Kateřina Mistal
Mumie modrá
Položka č.: 5472Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:32litografie, 1993, 71 x 55,5 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30
Ewa Nemoudry
(1972)
Rondeur des jouers
Položka č.: 3306Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ewa Nemoudry
(1972)
Visage egare
Položka č.: 3297Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60
Ewa Nemoudry
(1972)
Bienvenue au club
Položka č.: 3475Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80
Ewa Nemoudry
(1972)
Kuk
Položka č.: 3326Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80
Ewa Nemoudry
(1972)
Memoires d´une jeune fille rangee
Položka č.: 3316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Ewa Nemoudry
(1972)
Beaute voler
Položka č.: 3310Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70
Ewa Nemoudry
(1972)
Moje Klamovka
Položka č.: 3505Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:29litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80
Jana Reinerová
Olivovník
Položka č.: 4175Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:26litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jana Reinerová
Vlašská ulice
Položka č.: 4168Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:26litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jana Reinerová
Lavička pod hradem
Položka č.: 4411Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Jana Reinerová
Bertramka
Položka č.: 4355Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Panorama Prahy
Položka č.: 4345Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Jana Reinerová
Přístav
Položka č.: 4191Vyvolávací cena: 2.850 CZK (119 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.850 CZK (119 €)
Jana Reinerová
Liberec ve třech pohledech
Položka č.: 4871Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:24litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě