Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Spící dítě
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:45
litografie, 1988, 24 x 41 cm, sifn. PD A. Fuchs 88, č. 52/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Franta
(1928-2017)
Pegas hrající na flétnu
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:44
litografie, 20 x 12,5 cm, sign. LD Karel Franta, rám, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Quido Fojtík
(1926-1995)
Červené květy ve džbánu
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:43
akryl, sololit, 1984, 80 x 60 cm, sign. LD Q. Fojtík 84, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Koloman Fodor
Útok dravce
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:42
akvarel, tuš, papír, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Koloman Fodor, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Do pekel
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:41
uhel, papír, 1933, 32,6 x 23 cm, sign. PD V. Fleissig 33, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Hans Figura
(1898-1978)
Výhled na řeku
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:40
lept, 26 x 32,5 cm, sign. PD Hans Figura, rám, Antikvariát Dlážděná
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:39
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Petr Fiala
(1969)
Ťukání, čekání
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:38
litografie, 2009, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Fiala 2009, č. 44/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Josef Fiala
(1882-1963)
Sklízení sena
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:37
olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Fiala, rám, plátno na několika místech zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hynaise na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a prof. A. Janka na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Léto
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:36
dřevoryt, ruční papír, 1933, 46,5 x 37 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, autorův ruční tisk č. 9, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Václav Fiala
(1896-1980)
Žena v kroji
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:35
litografie, 1940, 41 x 28 cm, sign. LD V. Fiala 40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
U studny
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:34
Václav Fiala
(1896-1980)
Sopečná krajina
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:33
litografie, 29,5 x 39,7 cm, sign. PD V. Fiala, 11. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Tanec za dědinou
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:32
litografie, 38 x 28 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/35, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Samota v Toskáně
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:31
litografie, 1930, 25 x 36 cm, sign. PD V. Fiala 30, č. 3/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
U studny
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:30
litografie, 26,7 x 37,8 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Ulice v Sieně
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:29
litografie, 42 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Městečko v Normandii
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:28
litografie, 32,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 11/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Podtatranská dědina
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:27
litografie, 28,3 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, č. 10/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Shromáždění před kostelem
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:26
litografie, 29 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cikáni
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:25
litografie, 42,8 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/17, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Na poloninách
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:24
litografie, 31,5 x 44 cm, sign. PD V. Fiala, č. 6/14, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
V košických horách
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:23
dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Večer
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:22
litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 3/8, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Slovensko
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:21
litografie, 1931, 26,5 x 36,3 cm, sign. PD V. Fiala 31, č. 6/14, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cesta do města
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:20
dřevoryt, 32 x 42,8 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Městečko
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:19
litografie, 1934, 30,3 x 40,3 cm, sign. PD V. Fiala 34, 5. autorský tisk, LD i PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Na českém venkově
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:18
litografie, 1939, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD V. Fiala 39, 13/20 autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Váza s jarním kvítím
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:17
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Václav Fiala
(1896-1980)
Neděle ve Veličné
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:16
litografie, 26,5 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/13, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)