-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Petříček
(1883-1943)
Kajícník
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:47
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Ad. Petříček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Pirner
(1854-1924)
Dívka
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:48
tužka, papír, 10 x 10,7 cm, sign. LN M.P., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Postavičky
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:49
tempera, kombinovaná technika, karton, 2021, 32 x 46 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Zátiší s dýmkou
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:50
kombinovaná technika, koláž, karton, 1981, 28 x 34,5 cm, sign. PD Vilém Plocek 1981, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:51
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Ponorka M2
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52
litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:53
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Večerní Cola
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:54
litografie, 2024, 38 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 17/45
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Pepsi, 1950 VW Beetle
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:55
litografie, 2024, 38 x 27 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 13/50
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:56
dřevoryt, 30, 6 x 22, 5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét II.
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:57
dřevoryt, 30, 7 x 22, 5 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chalupa
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:58
dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Letní den
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:59
dřevoryt, 41, 7 x 54, 5 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Čertovka
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:00
dřevoryt, 1935, 44, 5 x 37, 7 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03
olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:04
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Židovský hřbitov
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:05
litografie, 34,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hořící keř (Domek v Izraeli)
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:06
litografie, 34,8 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Loreta v noci
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:07
litografie, 17,2 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům s dvěma komíny
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:08
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zkouška orchestru
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:09
litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Křížová cesta v Jeruzalémě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:10
litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Wagnerova vila
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:11
litografie, 33,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Anglické sídlo
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:12
litografie, 32,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Pohořelec
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:13
litografie, 32 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 127/170, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Panorama
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:14
litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 117/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO