-
Neurčený autor
Květina
No.: 1352Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Na draka
No.: 1350Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Klášter
No.: 1347Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Ulice
No.: 1345Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Kapela
No.: 1342Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Žena v klobouku
No.: 1277Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neurčený autor
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kytice
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neurčený autor
Drážďany
No.: 280968Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neurčený autor
Kapela
No.: 282123Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Housle
No.: 282124Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
U jezera
No.: 281857Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neurčený autor
Vlčí máky
No.: 281351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 17:16
oil, cardboard, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
St. Magdalena
No.: 281153Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 281154Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Dům na kopci
No.: 278007Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
Ryby
No.: 277183Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Hráči karet
No.: 270449Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Linie
No.: 270447Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Neurčený autor
Chalupy na podzim
No.: 269482Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Biomorfní tvar
No.: 264715Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 280853Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids