František Řimnáč
PF 1971
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38
litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)