-
Ivan Komárek
(1956)
Plešoun
Položka č.: 282795Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:31
litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:32
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Obzory
Položka č.: 281491Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:33
suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členk…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Světlá
Položka č.: 282803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:34
lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krotká
(1950)
V objetí
Položka č.: 282796Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:35
olej, plátno, 1977 - 1982, 40,5 x 64 cm, sign. PH Krotká 77-82, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krotká
(1950)
Pár
Položka č.: 274937Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:36
olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krotká
(1950)
Dvojice
Položka č.: 274936Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:37
olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kubínová-Nováková
(1948)
Kostky jsou vrženy
Položka č.: 282793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:38
art protis, 1997, 71 x 67,5 cm, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kimono s volavkami
Položka č.: 282824Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:39
dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
Položka č.: 281460Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:40
dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Zátiší s jídlem
Položka č.: 282828Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:41
litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Letní květiny ve váze
Položka č.: 281218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Melena
(1986)
Volavka
Položka č.: 282788Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:43
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Melena
(1986)
Pták
Položka č.: 282787Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:44
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v červeném kimonu
Položka č.: 282823Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:45
dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Shunga
Položka č.: 282826Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:46
dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
Položka č.: 282822Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:47
dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s květinami ve vlasech
Položka č.: 282821Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:48
dřevoryt, 34,5 x 23,7 cm, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
Položka č.: 282815Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:49
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Podolčak
(1962)
Dvojice / Pair
Položka č.: 282790Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:50
lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:51
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V obýváku
Položka č.: 282827Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:52
suchá jehla, 1973, 25 x 37,7 cm, sign. PD B. Soukup 73, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
Položka č.: 267698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:53
suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na A…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Chopin
Položka č.: 282806Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54
litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Za oponou
Položka č.: 282805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55
litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zrada
Položka č.: 281570Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 282808Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Dáma se slunečníkem
Položka č.: 278327Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58
litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dívka
Položka č.: 277894Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:59
linoryt, 1976, 31 x 30 cm, sign. PD K. Šafář 76, rám, č. 41/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 282817Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:00
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO