Štěpán Dančo
(1963)
T. Kyrö: Mrzout -Na mopedu a Trativod
No.: 619Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
tuš, papír, 2x originální návrh ilustrace, sign. autorem, r. 2018, ilustrace ke knize Mrzout, vyd. Argo, Praha, 2017, kapitoly Na mopedu a Trativod, str. 114.a 47., sign. kniha je součástí nabídky, pevná vazba, 173s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Miroslav Hák
(1911-1978)
Očima - svět kolem nás
No.: 614Auction price: 1.700 CZK (71 €)
kniha, 23 x 20,5 cm, 46 reprodukovaných čb. fotografií z let 1935-1945, báseň Jíří Kolář, české a anglické texty, vyd. Československé filmové nakladatelství, Praha, 1947, pův. brož, tři dvojlisty uvolněny, lehce natržený hřbet ve spodní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of …
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Nábřeží
No.: 613Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Pohlednice s podobiznami Vítězslava Nováka a Leoše Janáčka
No.: 612Auction price: 300 CZK (13 €)
3 x bromografie Vítězslava Nováka, 2 x bromografie Leoše Janáčka, 14 x 8,5 cm
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Martin Benka
Konvolut reprodukcí návrhů knižních obálek
No.: 611Auction price: 500 CZK (21 €)
43 x tisk
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Martin Benka
Konvolut signovaných fotografických reprodukcí
No.: 610Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Štěpán Dančo
(1963)
P. Tureček: Vlasy se vrací
No.: 626Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, podpis Š. Dančo, 26.9.2022, vyd. Meander, Praha, 2017, pův. pevná vazba, 81, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Karel Teige
(1900-1951)
Konstantin Biebl: S lodí jež dováží čaj a kávu
No.: 93Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, typografie Karel Teige, vyd. Odeon, r. 1928, druhé vydání, clpl. pevná převazba, pův. ob. vevázána, 63s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau, the founder of Dev…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Teige
(1900-1951)
Za socialistickou architekturu
No.: 91Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, sborník redigoval Karel Teige, autoři: teige, Krejcar, Štursa, Voženílek aj., vyd. péčí svazu socialistických architektů, Praha, 1933, clpl. červená převazba, 240s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Pra…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Pavel Roučka
Josef Šimon: Píseň
No.: 350Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis básníka, 4 sign. litografie P. Roučka, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1987, volné listy v originálním papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an inters…
Current price: 400 CZK (17 €)
Oldřich Kulhánek
Rudolf Matys: Před Ortenovým rodným domem
No.: 194Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu O. Kulhánek, vyd. Nadace Lyra Pragensis, Praha, 1995, ex. 24/200 na papíru Hollar, pův. sešit, 17s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The H…
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Jiří Kolář
(1914-2002)
R. - J. Moulin Aragon: Jiří Kolář
No.: 8Auction price: 1.500 CZK (63 €)
brož, podpis JK na titulu, ilustrace, vyobrazení objektů, koláží, typografických básní, rozhovory a biografie J. Koláře, edice Bibli Opus, vydal Georges Fall, Paříž 1973, brož., 61s., zašpiněná a lehce poškozená vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umel…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Odpovědi
No.: 10Auction price: 2.500 CZK (105 €)
sešit, strojopis, 1973, 69 s., brož., lehce pokrčené desky jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Hommage a Van Gogh
No.: 9Auction price: 1.000 CZK (42 €)
brož, podpis JK na titulu, vyobrazení koláží, text a biografie J. Koláře, Stichting van Gogh, 1990, brož., 24s., lehce zašpiněná obálka, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Jiří Kolář
(1914-2002)
Pocta Boženě Němcové
No.: 13Auction price: 800 CZK (34 €)
kalendář, měsíční trhací kalendář na rok 1997, sestávající z třinácti pohlednic J. Koláře z cyklu Hommage a Božena Němcová, vydala Gallery, Praha 1996,výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 800 CZK (34 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ivan Blatný: Poémes
No.: 16Auction price: 300 CZK (13 €)
brož, francouzsky, výzdoba J. Kolář, úprava R. Kames, překlad Erika Abrams, Paříž 1989, edice Revue K, Ex. 465/500, brož., nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
Dopis
No.: 377Auction price: 500 CZK (21 €)
list A4, ručně psaný dopis s podpisem na papíře A4 s předtištěnou hlavičkou A. Borna, 1978, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Radek Fridrich
(1968)
2x koláž, 1x pohlednice
No.: 376Auction price: 400 CZK (17 €)
rukopis, 2x sign. koláž a 1x pohlednice s podpisem (adersováno básníku J. Hrubému) R. Fridrich, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Šebek
2x báseň
No.: 375Auction price: 400 CZK (17 €)
rukopis, autorství nejisté!, 1x volný list s rukopisem básně (v horní části přípis K. Šebkovi a E. Válkové), 1x list z kalendáře s básní - datováno k 30.10.94, dole tužkou připsáno K. Šebkovi a E. Válkové; přiloženy 2 xeroxové kopie jiných básní dané dvojice, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Apollinaire: Pásmo
No.: 167Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pietá
No.: 147Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
bibliofilie, sign. lept B. Reynek (10,2 x 7,2cm) ve frontispisu, vyd. Zdeněk Řezníček, Kroměříž, 1940 (Sáňka uvádí 1941), ed. Magnificat, tisk grafického listu Alessandro de Pian, 200 výtisků, pův. brož, 56s., několik uvolněných archů, drobně opotřebená ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Josef Šíma
(1891-1971)
Louis Delluc: Lidé z baru
No.: 149Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Current price: 86.000 CZK (3.584 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Josef Váchal
(1884-1969)
Otokar Březina: Ruce
No.: 158Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
bibliofilie, 27 x 20 cm, 13 barev. dřevorytů J. Váchal, značeno v tisku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum…
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Jan Zrzavý
Dílo Jana Zrzavého 1906 - 1940
No.: 162Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Pocta Arcimboldovi
No.: 164Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
bibliofilie, 5x orig. sign. litografie a úprava Zd. Sklenář, tisk Jos. Hrachovec, doslov P. Preiss, překlad veršů M. Míčko, 2. sv. edice Blíženci, vydala Mladá fronta, Praha 1969, volné listy v deskách, ex. 120/300, nestr., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, desky lehce zašlé, Provenance: Antiq…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Jan Konůpek
Paul Verlaine: Sonety
No.: 142Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, mědirytina proti titulu J. Konůpek, přeložil P. Parma, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1946, volné listy v deskách, 16s., ruční papír, velmi dobrý stav, na deskách drobné nečistoty, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Winifred Holtby
(1898-1935)
Jižní okres
No.: 132Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 22 x 14,5 cm, celokožená zakázková vazba s kresbou na deskách, vydal Fr. Topič, Praha 1938, edice Topičovy Bílé knihy, dřevoryt v titulu C. Bouda, 614 s., skvrny na ořízce, místy lehce odřená vazba jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Gustave Flaubert: Smarh
No.: 137Auction price: 700 CZK (30 €)
kniha, úprava, návrh vazby a lept J. Konůpek, vydal Rud. Škeřík, Praha 1925, 15 sv. edice Symposion, vyzbu provedl Z. a J. Nožička, Ex. 61/400, 149 s., clkožená vazba, prohnuté desky, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Foglar
(1907-1999)
Hoši od Bobří řeky
No.: 594Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, il. Marko Čermák, ob. Z. Burian, pamětní list k devadesátinám s tišt. podpisem J. Foglar, I. sv. Sebrané spisy, vyd. Olympia, Praha, 1997, lamin. vazba, 197s., velmi dobrý stav, vazba mírně zkosená , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Jaroslav Foglar
(1907-1999)
Tábor ve Sluneční zátoce (Ve stopách Hochů od Bobří řeky)
No.: 593Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)