Ludmila Jiřincová
Ryba s tváří ženy
No.: 181Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:12
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Cyril Bouda
Na procházce na břehu moře
No.: 38Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:09
dřevoryt, 23,7 x 16 cm, sign. PD C. Bouda, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Jana Reinerová
Bertramka (boční vchod)
No.: 25Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:39
litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Vilém Plocek
(1905-2001)
Ilustrace k básni J. Préverta
No.: 175Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:37
kombinovaná technika, 1980, 23 x 19 cm, sign. PD Pocek 1980, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
František Blažíček Studenecký
Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci
No.: 4Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:19
akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Jean Effel
(1908-1982)
Gravitace
No.: 30Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:40
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Portrét Magdy Šachové
No.: 53Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:37
litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Hommage a mon pére (Autoportrét)
No.: 54Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:36
litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova
Current price: 400 CZK (17 €)
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Noční píseň
No.: 136Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:20
koláž, papír, 15,5 x 15 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Svatopluk Machar
(1921-2003)
Královna
No.: 155Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:07
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Žena krajina
No.: 137Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:04
koláž, papír, 14,5 x 10 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Úplněk
No.: 138Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:03
koláž, papír, 17 x 12 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Velká voda
No.: 139Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:02
koláž, papír, 15,5 x 23,5 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.655 CZK (111 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Michal Hrdý
(1959-2003)
Plavčík kuřák
No.: 143Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Michal Hrdý
(1959-2003)
Příprava večeře
No.: 140Auction price: 1.000 CZK (42 €)
koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Michal Hrdý
(1959-2003)
Uklouznutí na banánu
No.: 147Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Michal Hrdý
(1959-2003)
Nejlepší pokrejvač
No.: 144Auction price: 1.000 CZK (42 €)
koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Juda (a Thámar)
No.: 134Auction price: 4.000 CZK (167 €)
zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda
Current price: 14.008 CZK (584 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Michal Hrdý
(1959-2003)
Paul McCartney v hospodě
No.: 146Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:49
koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.555 CZK (107 €)
Milada Sukdoláková
Maska města
No.: 14Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:37
lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Sukdoláková, 18/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Róna
Rodina před myslivnou
No.: 48Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:27
etching, 1982, 20,5 x 26,5 cm, signed lower/right JRóna 82, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member …
Estimate: 6 000 - 8 000 Kč CZK
Jaroslav Róna
Pokoj s černou stěnou
No.: 52Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:26
etching, 1983, 21,5 x 29,7 cm, signed lower/right JRóna 83, artist proof, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member o…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Kamil Lhoták
Kužel a automobil
No.: 129Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:20
suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 6.001 CZK (251 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Kamil Lhoták
Dvě ilustrace
No.: 128Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:13
2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Ludmila Jiřincová
No.: 17Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:09
Tomáš Hřivnáč
První šíp I.
No.: 125Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:04
suchá jehla, 2021, 26 x 18,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 12/30 I., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Josef Jícha
Plzeňské divadlo
No.: 689Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:28
Current price: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
Býk, Portrét muže
No.: 687Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:26
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jiří Altman
My darling
No.: 686Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:25
dřevoryt, 1983, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Altman 83
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Hruška
(1930-1945)
Na koni II
No.: 671Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:10
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
Current price: 100 CZK (5 €)