• Eva Janíčková

    Pták na stromě

    Položka č.: 1366

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:44

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Leiva

    Italská ulička

    Položka č.: 1365

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Kos

    Na samotě

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:42

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Preclík

    (1949-2021)

    Basset

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:41

    tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Masopust

    Položka č.: 1362

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:40

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Xian

    The good times are killing me

    Položka č.: 1361

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:39

    tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Lindl

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:38

    linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Boka Kotorska

    Položka č.: 1359

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Vel. gospa od Škarpiela

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Rybář

    Položka č.: 1357

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35

    linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Spokojenost

    Položka č.: 1356

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Žena a muž

    Položka č.: 1355

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    V parku

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 1353

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Květina

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Nebe

    Položka č.: 1351

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:29

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hoffmanová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Na draka

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Klaviatura

    Položka č.: 1349

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:27

    litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Eva Křížová - Brýdová

    (1929-1997)

    Kůň

    Položka č.: 1348

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:26

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Klášter

    Položka č.: 1347

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25

    tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 1346

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:24

    litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ulice

    Položka č.: 1345

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Pinc

    Kapr

    Položka č.: 1344

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:22

    akvarel, papír, 1958, 9 x 14 cm, sign. PN J. Pinc 58, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Pinc

    Kostel

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:21

    tuš, tužka, papír, 1951, 15,5 x 8 cm, sign LD J. Pinc 51, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Kapela

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jarmila Čermáková

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 1341

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:19

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Kočka

    Položka č.: 1339

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:17

    lept, 8 x 8 cm, sign. PD, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Památce velkého herce Jaroslava Průchy

    Položka č.: 1338

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:16

    litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Celina Merle

    Portrét muže

    Položka č.: 1337

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:15

    uhel, pastel, papír, 1882, 39 x 31,2 cm, sign. PD 1.Jan 1882 Selina Merle, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Stanislav Pojer

    Poděbrady

    Položka č.: 1336

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:14

    tempera, papír, 16 x 20 cm, sign. PD L. Pojer 87, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu