Trzesacz
No.: 270396Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:19
akvarel, papír, 1996, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Porozumění
No.: 270393Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:16
akvarel, papír, 1970, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Děvín
No.: 270392Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:15
akvarel, papír, 1989, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Rajská zahrada
No.: 270390Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:13
akvarel, papír, 1992, 17,7 x 14,3 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Náměstí v Hammelu
No.: 270383Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:06
akvarel, papír, 1997, 15 x 12 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Začarované jezero
No.: 270381Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:04
akvarel, papír, 1997, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Karlštejnský sen
No.: 270379Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:02
akvarel, papír, 1996, 17,5 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Oltářní meditace
No.: 270378Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:01
akvarel, papír, 1996, 26 x 20 cm, sign. PD
Current price: 20 CZK (1 €)
Pláč
No.: 270377Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:00
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Ermitáž
No.: 270374Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:57
akvarel, papír, 1996, 25 x 22 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Hold nevinných
No.: 270373Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:56
akvarel, papír, 1996, 25 x 17,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Průhledy
No.: 270371Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:54
akvarel, papír, 1995, 16 x 12 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Pokání
No.: 270370Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:53
akvarel, papír, 1995, 22 x 13 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Knot
No.: 270367Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:50
akvarel, papír, 1999, 24 x 18,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Půlnoční mše
No.: 270362Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:45
akvarel, papír, 1995, 17,5 x 14 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Svatý Lukáš
No.: 270361Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:44
akvarel, papír, 1996, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Úzká cesta
No.: 270358Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:41
akvarel, papír, 1992, 24 x 17 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Nový Jeruzalém
No.: 270356Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:39
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Zmrtvýchvstání
No.: 270355Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:38
akvarel, papír, 1991, 30 x 21 cm
Current price: 50 CZK (3 €)
Přístav
No.: 270331Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Vyznání
No.: 270325Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Královská snoubenka Turandot
No.: 270324Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:07
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Počet života
No.: 270321Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:04
akvarel, papír, 1995, 21 x 16 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Zvěstování
No.: 270319Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:02
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Barevnou uličkou
No.: 266882Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:28
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
František Škroup 1801 - 1862
No.: 246709Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:04
lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Rostlina (Ex libris )
No.: 269968Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:58
dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Vlající žena
No.: 263622Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 20:24
litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Pohled na Karlův most
No.: 258195Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 19:32
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Podmořský svět (Exl Schelling)
No.: 249282Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 18:34
dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids