Pablo Picasso
(1881-1973)
H. Parmelin: Picasso Der Maler und sein Modell
No.: 299Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, 1x orig. litografie z kreseb P. Picassa, vytiskl Fernand Chenot, Intimes aus einem Atelier, vydal Werner Dausien Verlag, Hanau 1969, pl. vazba s bar. reliéfem, 195s., velmi dobrý stav, skvrny na hřbetu obálky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Vít Obrtel: Vodotrysk
No.: 322Auction price: 1.800 CZK (75 €)
bibliofilie, 3x sign. barev. kombin. technika J. Istler (85/200), podpis v tiráži V. Obrtel, úprava C. Istlerová, tisk P. Dřímal, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1987, ruční papír, ex. 166/250, volné listy v obálce, nestr., výborný stav, Provenance: Antiquari…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ivan Slavík: Dvacet pozdních básní aneb Zaříkávání naděje
No.: 326Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 6x orig. sign. lept Jar. Hořánek, podpis básníka v titulu, úprava M. Albich, doslov M. Svatoš, tisk Pavel Dřímal, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v obálce, 40s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple …
Current price: 600 CZK (25 €)
Aime Constant Fidele Henry
(1801-1875)
No.: 529Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Martin Salcman
(1896-1979)
Podpis
No.: 408Auction price: 150 CZK (7 €)
podpis, 24 x 20 cm, podpis na papíře s vyobrazením autora, 19. 10. 1976, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Podpis
No.: 410Auction price: 150 CZK (7 €)
podpis, 24 x 20 cm, podpis a věnování na papíře s vyobrazením autorova obrazu U okna, 4. 2. 1939, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Marie Majerová
(1882-1967)
14x kniha s podpisem
No.: 423Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Adolf Heyduk: Nástin bájesloví slovanského a germánského
No.: 422Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podpis na titulní straně Mikoláše Alše jako majitele knihy, vyd. I. L. Kober, Praha, 1863, ex libris M. Aleš, r. 1907, pevná vazba, 110s, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ignát Herrmann
(1854-1935)
Na různé adresy
No.: 421Auction price: 350 CZK (15 €)
kniha, podpis a věnování Ignáta Herrmanna Mikoláši Alšovi, r. 1902, vyd, Nakl, družstvo Máje, Praha, 1902, ilustrace na předtitulu A. Mucha, polokožená vazba, 350s., vazba lehce odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 450 CZK (19 €)
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Božena Němcová: Babička
No.: 420Auction price: 3.000 CZK (125 €)
kniha, podpis Zdeňka Buriana na titlní straně, il. Z. Burian, vyd. V. Petr, Praha, 1940, polokožená vazba, 175s., odřený hřbet, razítko na titlním listě, razítko a dvě staré reklamní nálepky na předtitulu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovs…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Fotografie
No.: 419Auction price: 3.000 CZK (125 €)
kniha, podpis Josefa Sudka na titulní straně k roku 1957, vyd. Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s papírovou obálkou, 232s., obálka místy natržena jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prag…
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Jozef Cincík
Martin Benka
No.: 418Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, 1935, 21 x 15,5 cm, sign. Martin Benka, vydalo Učitelské nakladatelstvo slov. UNÁS v roce 1935 jako druhý svazek série Slovenskí umelci, úvodní slovo napsal Jozef Cincík, publikace obsahuje dvě poštovní známky a ruční přípisy Martina Benky ke každé reprodukci obrazu, vzadu razítko Josef Ritte…
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Podpis a fotografie
No.: 416Auction price: 300 CZK (13 €)
podpis, 11,5 x 11 cm, podpis autora na volném listě, kabinetní fotografie autora, fotografie v horším stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Dopis s podpisem
No.: 415Auction price: 300 CZK (13 €)
rukopis, 17 x 13 cm, ručně psaný text s podpisem, r. 1916, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Rukopis s podpisy
No.: 414Auction price: 1.000 CZK (42 €)
podpis, 18 x 12 cm, rukopis s podpisem J. Štyrský r. 1920, podpis F. Halas aj. Štyrský na zadní straně serigrafie s kresbou autora, 2x volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Vladimír Holan
(1905-1980)
Tři
No.: 430Auction price: 500 CZK (21 €)
volné listy, věnování s podpisem autora, r. 1966, il. F. Tichý, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1957, volné listy v obálce, potrhaná obálka a hřbet, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Osm dní
No.: 429Auction price: 500 CZK (21 €)
sešit, podpis J. Seifert, r. 1968, il. J. Čapek, vyd. Čs. spisovatel, Praha, 1968, pův. sešit s obálkou, 32s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Vilém Heckel
(1918-1970)
Království slunce a ledu
No.: 428Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podpis autora na titulní straně, vyd. Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1960, pův. clpl. vazba bez obálky, 207s., lehce zašpiněná vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Paříž a okolí
No.: 427Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, podpis autora na předtitulu, vyd. Čs. spisovatel, Praha, 1967, pův. clpl. vazba, 26s., povolená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Jan Saudek
Svobodný, ženatý, rozvedený, vdovec
No.: 426Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha, podpis a věnování autora na titulní straně, vyd. Slovart, Praha, 2000, pův. brož, 187s., lehce zašpiněná ořízka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Prokop Drtina
(1900-1980)
No.: 425Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, podpis Prokopa Drtiny na titulní straně, r. 1947, vyd. V. Žikeš, Praha, 1945, pův. clpl. vazba s obálkou, 453s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Werich
(1905-1980)
Italské prázdniny
No.: 447Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha s podpisem, podp. s věnov. na tit. listě J. Werich, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1961, pův. clpl. vazba bez ob., 95s., na tit. listě též razítko se jménem pův. majitele, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich......tiletý
No.: 446Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha s podpisem, podp. s věnov. na tit. listě J. Werich, vyd. Orbis, Praha, 1965, pův. clpl. vazba s ob., 45s. + obr. přílohy, ob. opotřebena, kniha v dobrém stavu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Jirotka
(1911-2003)
Muž se psem
No.: 445Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha s podpisem, podp. s věnov. Z. Jirotky na tit. listě, vyd. Růže, České Budějovice, 1968, sešit, 93s., opotřebená obálka, zažloutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Franziska Diana Sternbergová Phipps
Cecilia Sternbergová: Cesta (Paměti české aristokratky)
No.: 444Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha s podpisem, podp. na tit. listě D. Sternbergová Phipps, vyd. Paseka, Praha, 2002, pův. karton. vazba s ob., 640s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Kamil Lhoták
Kamil Bednář: Odila
No.: 443Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha s podpisem, podp. na tit. listě, il. a vazba K. Lhoták, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ed. Lyra Pragensis, pův. clkžn. vazba, 152s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Jan Werich: Fimfárum
No.: 442Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha s podpisem, podpisy J. Wericha a J. Trnky s věnováním na tit. listě, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1960, il. J. Trnka, pův. clpl. vazba s ob., 142s., okraje ob. značně poškozené, zevnitř podlepena, stav knihy velmi dobrý, Aantiqari.at Radhošťská, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa i…
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Bilderbuch der Reisekunst
No.: 441Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha s podpisem, podpis na patitulu A. Born, vyd. Eulenspiegel Verlag, Berlin, 1982, obs. velké mn. bar. vyobr. děl A. Borna, pův. clpl. vazba s ob., 111s., drobné natžení ob. v horní části, jinak velmi pěkný, krásný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charles Uni…
Current price: 800 CZK (34 €)
Adolf Born
(1930-2016)
K.J. Erben: Kytice
No.: 438Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha s podpisem, podpis na patitulu, il. a vazba A. Born, vyd. Supraphon, Praha, 1989, ed. Lyra Pragensis, pův. clkž. vazba, 248s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Arch…
Current price: 500 CZK (21 €)
Andrej Vozněsenskij
(1933-2010)
Parabola
No.: 435Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha s podpisem autora, 19,7 x 12 cm, signováno autorem na titulním listu azbukou Andrej Vozněsenskij (s věnováním), Přeložil Václav Daněk a Luděk Kubišta. Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1962. Plamen - edice současné zahraniční poezie, svazek 29. Obálku a grafickou úp…
Current price: 800 CZK (34 €)