-
Neurčený autor
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na draka
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Klášter
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ulice
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena v klobouku
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská chata
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Řeka
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 270427Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Nového světa
Položka č.: 270426Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
Položka č.: 270425Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
Položka č.: 270424Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 270423Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
Položka č.: 270416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
Položka č.: 268776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
Položka č.: 268775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
Položka č.: 258399Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 251344Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 17:02
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Nahá dívka
Položka č.: 278333Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu