.
Analogmag 01
No.: 7Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:06
sešit, Vydal Analogmag, Praha, 2012, 59 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
.
Jan Saudek kalendář 1998
No.: 151Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:30
kalendář, 1998, 58 x 47 cm
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
.
Jan Charvát katalog
No.: 150Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:29
katalog, 21 x 21 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
.
Josef Krejčiřík katalog
No.: 146Auction price: 5 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:25
katalog, 2002, 21 x 21 cm
Current price: 5 CZK (1 €)
.
Michal Tomek: obrazy 1998–2006
No.: 141Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:20
katalog, 2006, 21 x 21 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
.
Pavel Poličanský: krajiny domova (sign.)
No.: 138Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:17
katalog, 1990, 20,5 x 21 cm
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
.
Josef Odráška: výběr z tvorby 1968–2006
No.: 134Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:13
katalog, 2006, 21 x 22 cm
Current price: 20 CZK (1 €)
.
František Vlach, volné listy
No.: 129Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:08
katalog, 30 x 21 cm
Current price: 20 CZK (1 €)
.
Výstavní katalog Adriena Šimotová - kresba a prostor
No.: 43Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 17:42
katalog, 1989, 21 x 21 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
.
Ženské poprsí
No.: 93Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:38
Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
.
Mušle
No.: 94Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:36
terakota, pravděpodobně před r. 0, 9,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
.
Šlukovka se zvířecím motivem
No.: 96Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:35
Afrika, 19. století, terakota, 5,5 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
.
Hadí dýmka
No.: 95Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:34
polychromovaná terakota, 12,5 x 4,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
.
Rituální objekt
No.: 90Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:29
SONGYE, Kongo. Kost. 1. polovina 20. století, 22,5 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
.
Malá socha předka
No.: 83Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:22
LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 19 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
.
Taneční maska
No.: 74Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:13
LEGA, Kongo. Dřevo a červené přírodní pigmenty. Kolem 1950, 28,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
.
Taneční maska
No.: 58Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:00
LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 26,5 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
.
Ochranná postava (Kinga Kanada)
No.: 46Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:45
LEGA, Kongo. Dřevo a kaolín. 2. polovina 20. století , 22,5 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
.
Taneční maska
No.: 45Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:44
LEGA, Kongo. Dřevo, 1. pol. 20. století, 24 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
.
Sbírka dvou lžic
No.: 43Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:42
Kongo. Kost, rohovina, 1. polovina 20. století, 2 ks, 21 x 4/ 19 x 4,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
.
Dvě malé sochy předků
No.: 41Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:40
LEGA, Kongo. Kost, kolem 1900, 2 ks, 10 / 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
.
Marioneta
No.: 37Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:36
Kongo(?). Dřevo, textil a mušle. 1. polovina 20. století, 53 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
.
Malá socha předka
No.: 28Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:27
LEGA(?), Kongo. Dřevo. 2. polovina 20. století., 33 x 14 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
.
Taneční maska
No.: 22Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:21
Pravděpodobně Burkina Faso. Dřevo. Kolem 1950/60, 45 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
.
Štítová maska
No.: 20Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:19
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1970, 36 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
.
Taneční maska
No.: 19Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:18
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1950, 37 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.500 CZK (188 €)
.
Taneční maska
No.: 11Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:10
SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo, 47 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
.
Velká postava předka
No.: 4Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:03
BAMBARA, Mali. Dřevo, 1. polovina 20. století, 84 x 22 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
.
Pták
No.: 3Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:02
SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo a mosaz. Kolem 1970, 44 x 20 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
.
Mužská socha předka
No.: 1Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:00
Nigérie. Dřevo a rafie. 2. polovina 20. století , 60 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná