-
Blanka Velová
(1941)
Skála
Položka č.: 265059Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:31
lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Vach
(1955)
Kouzelníkovo náčiní
Položka č.: 265061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:30
lept, 1987, 12 x 13 cm, sign. PD J. Vach 87, č. 19/20, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Uiberlay
(1922-1999)
Domy
Položka č.: 281181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:29
litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
PF 1977
Položka č.: 281177Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:22
serigrafie, 1976, 7,8 x 11,9 cm, sign. DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Tři muzikanti
Položka č.: 281176Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:21
lept, 7,4 x 14,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Šindler
(1922-2015)
Kotva
Položka č.: 281175Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:20
lept, 1990, 10 x 7 cm, sign. DU Šindler 90, podlepeno izolepou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Vladimír Suchánek
(1933)
Harlekýn a dívka
Položka č.: 281171Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:16
litografie, 11,9 x 10 cm, Exlibris Ing Milan Humplík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Karla Ryvolová
(1940)
Zátiší s pletením
Položka č.: 281169Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:13
lept, 11,2 x 7,4 cm, sign. PD Karla Ryvolová, 27/40, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ležící Helena
Položka č.: 281156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Německá vesnice
Položka č.: 281157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Havíři
Položka č.: 281158Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neškodná
Pouto
Položka č.: 257052Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50
litografie, 1999, 49 x 44,2 cm, sign. PD Neškodná 1999, 45839
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Muzikant
Položka č.: 281141Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:44
tisk, 11 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Městečko
Položka č.: 281142Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:43
kolorovaná litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMorave 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rastislav Michal
(1936)
PF 1977 Václav Klabík
Položka č.: 253939Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:38
litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jarmila Marešová
(1953)
Panenka
Položka č.: 228557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34
litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Zimní krajina
Položka č.: 281136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32
litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Boj
Položka č.: 281125Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Autoportrét
Položka č.: 281126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Karmazín
(1932)
Rybář
Položka č.: 281121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16
litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Lucie Jiříčková
(1970)
Kašpárek
Položka č.: 257050Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:15
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Hruška
(1930)
Rytíř na koni
Položka č.: 281118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:12
litografie, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD nečitelně 82, 40/120, na papíře mimo tisk vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jan Hrnčárek
(1918)
Průmyslové město v podhůří
Položka č.: 257051Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:11
litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Willi Geiger
(1878-1971)
Ex libris Albert Wustl
Položka č.: 281114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:07
lept, 9,4 x 8,4 / 4,7 x 6,7 cm, sign. LD W. Geiger, München, soutisk dvou grafik na jednom papíře, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Bogea?
Překvapení
Položka č.: 257049Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:04
litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Marie Blabolilová
(1948)
Krajina III.
Položka č.: 268326Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:02
lept, 21,9 x 13,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Alois Schneiderka
(1896-1958)
Boží muka
Položka č.: 223376Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:24
tuš, papír, 1933, 16,2 x 9,8 cm, sign. DU Al. Schneiderka 27/XI. 993, Antikvariát Dlážděná, studium na vídeňské Akademii a na Académie Julian v Paříži
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu