Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
No.: 642Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
No.: 641Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:18
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
No.: 640Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
No.: 639Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
No.: 638Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
No.: 637Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
No.: 636Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
No.: 635Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
No.: 634Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
No.: 633Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
No.: 632Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
No.: 631Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Rádce
No.: 630Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:07
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
No.: 629Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:06
dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
No.: 628Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
No.: 627Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Kuklík
Pohyb a tvar
No.: 626Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:03
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ladislav Kuklík
Kolotoč
No.: 625Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:02
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ladislav Kuklík
Ke slunci
No.: 624Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Z okna
No.: 623Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:00
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ladislav Kuklík
No.: 622Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:59
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:58
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
No.: 620Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:57
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
No.: 619Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:56
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
No.: 618Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:55
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
No.: 617Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:54
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Kubíček
Šátek I.
No.: 616Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Kočka
No.: 615Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
No.: 614Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
B. Kron
Ancona
No.: 613Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:50
lept, 1926, 25 x 34,5 cm, sign. PD Kronmich?, na papíře místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)