Cyril Bouda
Cyril Bouda
Don Giovanni
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 10x sign. mědirytina C. Bouda, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ex. 98/200 na ručním papíře z Velkých Losin, úv. pozn. J. Tomeš, volné listy v pův. clkž. pouzdře, zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Cyril Bouda
Olomouc
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 6.600 CZK (275 €)
kamenorytina kolorovaná litografií, 32 x 42,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.600 CZK (275 €)
Cyril Bouda
České Budějovice
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
lept, 23 x 39,5 cm, sign. PD C. Bouda, č. 179/200, při okrajích místy mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Cyril Bouda
Letohrádek Hvězda
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:17
litografie, 33,8 x 24 cm, sign. PD C Bouda, pasparta, č. 167/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Cyril Bouda
Z knih V. Rudla
Položka č.: 280741Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:42
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1949
Položka č.: 280737Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Cyril Bouda
Miroslav Tyrš
Položka č.: 280731Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:34
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
PF 1949
Položka č.: 280729Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Rozzuření manželé
Položka č.: 254596Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:46
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Cyril Bouda
Kočár
Položka č.: 280850Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:05
kamenorytina, 18,5 x 11,7 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Ex Libris Dana Siblíková
Položka č.: 280885Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:01
litografie, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Cyril Bouda
Ex Libris Prof. Jiří Siblík
Položka č.: 280886Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:00
litografie, 1956, 14,5 x 9,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi
Položka č.: 280742Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:54
tisk, 10,6 x 12,7 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1973
Položka č.: 280739Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:48
litografie, 1972, 9,7 x 15 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
PF 1964
Položka č.: 280738Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:46
litografie, 1963, 10,5 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
Růže
Položka č.: 280736Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:42
mědirytina, 10 x 3,2 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
Pištec
Položka č.: 280735Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:40
mědirytina, 1951, 8,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
PF 1948
Položka č.: 280734Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:38
mědirytina, 1947, 6,8 x 3,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1969
Položka č.: 280732Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:34
litografie, 1968, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Portrét muže
Položka č.: 280730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:30
mědirytina, 9,5 x 6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Čert v láhvi
Položka č.: 280689Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:08
litografie, 24 x 16 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278918Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278921Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278920Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)