Vydra
No.: 725Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:42
monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Tváře
No.: 724Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:41
štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Dudák
No.: 723Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Břevnonv Na Kocourkách
No.: 722Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:39
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Lodě
No.: 721Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:38
pastel, papír, 1966, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dům
No.: 720Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pražský hrad
No.: 719Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Praha - periferie
No.: 718Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Rybáři na Karintku
No.: 717Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Krajinka s levandulemi
No.: 716Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Tatry
No.: 715Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Les
No.: 714Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:31
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 713Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:30
Current price: 300 CZK (13 €)
Černoška
No.: 712Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:29
Current price: 300 CZK (13 €)
Na útěku s princeznou
No.: 711Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:28
Current price: 300 CZK (13 €)
Dvojí tvář
No.: 710Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:27
monotyp, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Krajina s kapličkou
No.: 709Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:26
olej, karton, 9,5 x 11 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Bamako 18.2.62
No.: 708Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:25
litografie, 1962, 35 x 42 cm, sign. LD, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ewa Nemoudry
Mémoires d´une Jeune fille rangée
No.: 707Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:24
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ewa Nemoudry
Il m´avait invitée en jour
No.: 706Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:23
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Ewa Nemoudry
Kuk
No.: 705Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:22
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Němeček
Ahoj
No.: 704Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:21
suchá jehla, 1966, 21,5 x 30,5 cm, sign. PD O. Němeček 1966, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Arno Naumann
(1887-1959)
Týnský chrám v Praze
No.: 703Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:20
lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Arno Naumann, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Krajina u Podbaby
No.: 702Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:19
suchá jehla, 29 x 38 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Arno Nauman
(1887-1959)
Sběračky
No.: 701Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:18
suchá jehla, 38,5 x 26,7 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Arno Nauman
(1887-1959)
No.: 700Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:17
suchá jehla, 21 x 30 cm, sign. Ar. Nauman, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Mžyk
No.: 699Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:16
litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar
Munehiro
Urozená paní laje opilému sluhovi
No.: 698Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:15
dřevoryt, 24 x 36 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Karel Müller
(1899-1977)
Oratoř krále Vladislava (Katedrála sv. Víta)
No.: 697Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:14
lept, 33,1 x 24,5 cm, signatura pravděpodobně nepatří autorovi, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Th. Muck
Kapr
No.: 696Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:13
kombinovaná technika, asambláž, papír, 2003, 36 x 26,5 cm, sign. PD Th. Muck 2003, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)