Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Faust
No.: 262551Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:18
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Opilí mniši
No.: 262553Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:20
tužka, akvarel, papír, 15 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Opilý mnich
No.: 262555Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:22
akvarel, papír, 11 x 7,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mnich a dívky
No.: 262556Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:24
tužka, papír, 12,7 x 8,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Spící mnich
No.: 262557Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:26
akvarel, papír, 17 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mnich
No.: 262558Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:28
Current price: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Souboj s drakem
No.: 266603Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:30
tuš, tužka, papír, 20,5 x 20,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266604Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:32
tuš, tužka, papír, 10,5 x 7,5; 9,7 x 6,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266605Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:34
tuš, tužka, papír, 8,3 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Kniha s lebkou
No.: 266606Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:36
tuš, tužka, papír, 8,7 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Kočka a myš - návrh na exlibris
No.: 266612Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:38
tužka, papír, 1948, 8,6 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Kočka a rohíč - návrh na exlibris
No.: 266613Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:40
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266614Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:42
tužka, papír, 14 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zátiší - návrh na exlibris
No.: 266615Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:44
tužka, papír, 1948, 10 x 7 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Číňan - návrh na exlibris
No.: 266617Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:46
tužka, papír, 1948, 11 x 8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Nebe - návrh na exlibris
No.: 266618Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:48
tužka, papír, 1948, 12 x 9 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Číňan - návrh na exlibris
No.: 266619Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:50
tužka, papír, 13 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Číňan - návrh na exlibris
No.: 266620Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:52
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Čert a kočka - návrh na exlibris
No.: 266621Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:54
tužka, papír, 1948, 8,7 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Kniha a ještěrka - návrh na exlibris
No.: 266622Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:56
tužka, papír, 8 x 6,3 cm, sign. PD Fleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
PF - návrh
No.: 266623Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 15:58
tužka, papír, 1931, 14,5 x 10,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Malířské zátiší - návrh na exlibris
No.: 266624Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:00
tužka, papír, 1941, 9 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1941, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Brouci - návrh na exlibris
No.: 266625Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:02
tužka, papír, 1947, 8,3 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1947, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Les - návrh na exlibris
No.: 266629Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:04
tuš, papír, 1952, 8,6 x 6,1 cm, sign. LD VFleissig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Akt - návrh na exlibris
No.: 266630Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:06
tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD VFleissig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Exlibris Adolf Malý - návrh
No.: 266631Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:08
tužka, papír, 8,3 x 5,5 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266634Auction price: 190 CZK (8 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:10
tužka, papír, 1931, 13, x 9,5 cm, sign. PD VFleissig 1931, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 190 CZK (8 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266635Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:12
tužka, papír, 14,6 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266636Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:14
tužka, papír, 1949, 14 x 11 cm, sign. PD VFleissig 1931, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266637Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 18. 12. 2024 16:16
tužka, papír, 1947, 10,2 x 6,2 cm, sign. PD VFleissig 1947, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)