• Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Amfora (ex libris J.R.)

    No.: 315

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:45

    dřevořez, 9,9 x 6,4 cm, sign. DU Jaroslav, levý dolní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub …

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Zámek Hrubý Rohozec

    No.: 316

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:46

    lept, 2004, 9 x 13,6 cm, sign. PD J. Švihla 04, č. 21/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Suché skály u Turnova

    No.: 317

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:47

    suchá jehla, 2004, 8 x 11,3 cm, sign. PD J. Švihla 04, č. 21/50, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Väino Tonisson

    (1925-1991)

    Učenec

    No.: 318

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:48

    dřevoryt, 1957, 11,6 x 8,6 cm, sign. PD V. Tonisson, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Petr Tučný

    (1920-2012)

    Pod stromy (ex libris Vladimír Kotek)

    No.: 319

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:49

    dřevoryt, 10 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Bohuslav Valenta

    (1930-2003)

    Exlibris

    No.: 320

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:50

    lept, 1969, 12 x 6,2 cm, sign PD B. Valenta 69, č. 26/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Vlastimil Vinter

    (1921-2011)

    Žena v závoji (ex libris Vlastimil Vinter 1943)

    No.: 321

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:51

    litografie, 6,6 x 3,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Isabelle von Mikulicz-Breyer

    (1887-1973)

    Tulák (ex libris Wilhelm Müller)

    No.: 322

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:52

    lept, 1935, 11 x 8 cm, pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Rozbouřené moře

    No.: 323

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:53

    dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Smrtihlav

    No.: 324

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:54

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    No.: 325

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:55

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • František Záruba

    Loď na moři

    No.: 326

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:56

    litografie, 3,9 x 10,8 cm, sign. PD F. Záruba, č. 16/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Šašek a smrtka (ex libris dr. Jan Malík)

    No.: 327

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:57

    dřevoryt, 6,3 x 4,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Žoha

    Kohout (ex libris L. Kohout)

    No.: 328

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:58

    dřevoryt, 6 x 4,1 cm, sign. PD Žoha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Žoha

    Vyšívaný ubrousek (ex libris Věra Bachmanová)

    No.: 329

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 20:59

    dřevoryt, 7,1 x 5,1 cm, sign. PD Žoha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Žoha

    Strom (ex libris manželé Šmídovi)

    No.: 330

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 21:00

    dřevoryt, 10 x 7 cm, sign. PD Žoha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Žoha

    Sova (ex libris Jan Wenig)

    No.: 331

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 21:01

    dřevoryt, 7 x 4,9 cm, sign. PD Žoha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Předložka

    No.: 283336

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:00

    lept, 1970, 10,4 x 11 cm, sign. DU Novák 1970, č. 8/11, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Ještěrky

    No.: 283346

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:01

    litografie, 1971, 14,4 x 15 cm, sign. PD Novák 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Láhev

    No.: 283345

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:02

    litografie, 11,7 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Psík

    No.: 283344

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:03

    litografie, 18 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Trakař

    No.: 283343

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:04

    litografie, 11,8 x 18 cm, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Silák

    No.: 283342

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:05

    litografie, 1972, 18 x 12,5 cm, sign. DU Novák 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Rybáři

    No.: 283338

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:06

    litografie, 1966, 7,3 x 19 cm, sign. PD Novák 66, č. 31/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Nábřeží

    No.: 283337

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:07

    litografie, 1966, 20 x 11 cm, sign. PD Novák 66, č. 16/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Paraplíčka

    No.: 283341

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:08

    lept, 1981, 10 x 13 cm, sign. PD Novák 81, č. 1/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Matka s dcerou

    No.: 283339

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:09

    lept, akvatinta, 1981, 11 x 9,8 cm, sign. PD Novák 81, č. 2/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Pán se švihadlem

    No.: 283335

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:10

    lept, akvatinta, 1972, 10,5 x 21 cm, sign. DU Novák 72, č. 10/13, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Pan Načeradec

    No.: 283340

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:11

    lept, 1981, 10 x 10,5 cm, sign. PD Novák 81, č. 8/20, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Muž s knírem

    No.: 283381

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:12

    dřevoryt, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 150 CZK (7 €)