Josef Herčík
(1922-1999)
Konvolut obálek
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:43
4 x signovaná obálka, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Různí autoři
Konvolut kresb
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:48
3 x kresba, od 10,5 x 6,6 do 28 x 21 cm
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Anděl
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:49
sklo, v. 16 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Slon
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:50
sklo, v. 12 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ptáček
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:51
sklo, v. 8,5 cm, ulomená část zobáčku
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jiří Slíva
Coffee to go
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:52
litografie, 10,5 x 11 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 16/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Slíva
Sněhulák pije
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:53
litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Slíva
Happy Island
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:54
litografie, 23 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 30/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jiří Slíva
Pipinot Noir
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:55
litografie, 13 x 11 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 12/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Vladimír Komárek
Olivová ratolest
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:56
linoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 43/60, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:57
2 x litografie, 1974, 1975, 17 x 13; 6,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 74, sign. DU Liseler 75, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ex Libris
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:58
litografie, 18 x 10,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:59
1 x litografie, 1 x lept, 14,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:00
1 x litografie, 1 x lept, 15,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dana Puchnarová
2x Ex libris
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:01
2x lept, 70. léta, vše cca 12 x 9 cm, sign. PD Puchnarová, č. 84/200; 33/200, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dana Puchnarová
2x Ex libris
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:02
2x lept, 70. léta, vše cca 12 x 9 cm, sign. PD Puchnarová, č. 127/200; 184/200, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Slunce, Villon
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:03
2x litografie, 1977, 19 x 14; 12 x 7 cm, sign. L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
František Bič
(1925-1992)
Diptych
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:04
2x litografie, 1977; 1975, 17 x 17; 14 x 8,5 cm, sign. F. Bič, č. 34/180; 7/150, žák F. Myslivce, F. Süssera, J. Lichtaga a K. Langera na SUPŠ v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Muži, Profily
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:05
2 x lept, 9,5 x 8; 10 x 8 cm, sign. PD Jan Kavan 77, sign. PD Jan Kavan 79, č. 49/50; č. 4/50, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ex libris Fr. Nový, Dvojí tvář
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:06
1x litografie, 1x linoryt, 11 x 13; 10 x 9,5 cm, sign. PD Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Věruna Melčáková Juneková
Z cyklu Monology o člověku
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:07
lept, 1979, 15 x 11,5 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Věruna Melčáková Juneková
Z cyklu Monology o člověku
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:08
lept, 1979, 15 x 11,5 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, č. 52/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Věruna Melčáková Juneková
Monology o ženě, Dvojice
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:09
2x lept, 1980, 11,5 x 11,5; 12 x 9,5 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Konvolut grafických listů
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:10
4 x litografie, vše cca 8 x 8,5 cm, vše signováno Ed. Milén, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Novosad
(1949-2016)
Ze souboru "Životní prostředí"
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:11
lept, 1980, 29 x 19,5 cm, sign. PD J. Novosad 80, č. 24/90
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Slabihoudek
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:12
litografie, 24 x 13,5 cm, sign. LD Slabihoudek, č.24/60
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Machek
(1775-1844)
Bivoj
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:13
litografie, 25,3 x 33,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Antonín Machek
(1775-1844)
Založení Prahy
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:14
litografie, 25 x 33 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, na papíře drobné skvrny, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Antonín Machek
(1775-1844)
Vjezd Jana Lucemburského do Prahy
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:15
litografie, 25 x 34,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Antonín Machek
(1775-1844)
Smrt krále Ludvíka u Moháče
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:16
litografie, 26 x 33,5 cm, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla