-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:02
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:01
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:00
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:59
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:58
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Milenci
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dáma s vějířem
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:55
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:54
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Lastura
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Tvář
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Všecek smutek světa
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ploštice
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka a měsíc
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Hlava ženy III
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Polní kytice
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Holčička s mašlí
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Smutná dívka
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31
litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Malované kvítí (Výbor lidové poezie)
Položka č.: 1276Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 13:32
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Francois Villon
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
pastel, papír, 23,5 x 17 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahran…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Motýl
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
litografie s podtiskem, 1970, 30 x 37,7 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 4 500 - 5 500 Kč CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Štědrovečerní motiv
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:14
lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ryba s tváří ženy
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Milenci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:09
litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu