Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Penalta
Položka č.: 283109Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:26
suchá jehla, 1982, 11,7 x 8,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, rám, č. 1/5, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Rychlostní kanoistika
Položka č.: 283110Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:28
mezzotinta, 1984, 12,8 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 9/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
Položka č.: 283111Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:30
mezzotinta, 1985, 17 x 13 cm, sign. PD Salajka J. 85, rám, č. 7/16, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hokejista
Položka č.: 283112Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:32
mezzotinta, 1983, 14,4 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J. 83, rám, č. 8/13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbal
Položka č.: 283113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:34
mezzotinta, 1984, 16,9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 2/13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Gymnastka
Položka č.: 283114Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:36
mezzotinta, 1983, 12 x 15,7 cm, sign. PD Salajka J. 83, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Olympijský oheň
Položka č.: 283115Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:38
linoryt, 1991, 15,3 x 9,2 cm, sign. PD Salajka J. 91, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Štafeta
Položka č.: 283116Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:40
suchá jehla, 1980, 14,8 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 80, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vítěz
Položka č.: 283117Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:42
suchá jehla, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Brankář
Položka č.: 283118Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:44
linoryt, 1979, 12,3 x 11 cm, sign. LD Salajka J. 79, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalista
Položka č.: 283119Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:46
mezzotinta, 1984, 15,8 x 12 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 17/17, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
Položka č.: 283120Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:48
mezzotinta, 1984, 14 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 3/18, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Gymnastka
Položka č.: 283121Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:50
akvatinta, lept, 1985, 17 x 10,3 cm, sign. PD Salajka J. 85, rám, č. 4/11, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Šachový turnaj
Položka č.: 283122Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:52
litografie, 17,5 x 22,5 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Souboj osmiveslic
Položka č.: 283123Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:54
akvarel, tužka, papír, 1980, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J. 80, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sjezdař
Položka č.: 283124Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:56
suchá jehla, 1982, 8,8 x 11,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta, č. 13/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Krasobruslař
Položka č.: 283125Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:58
suchá jehla, 1982, 7,6 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vítěz
Položka č.: 283126Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:00
suchá jehla, 1982, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta, č. 16/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sprint
Položka č.: 283127Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:02
linoryt, 13 x 25 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbal
Položka č.: 283129Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:04
linoryt, 16,8 x 26,6 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbal
Položka č.: 283130Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:06
suchá jehla, 1974, 16,8 x 16,8 cm, sign. DU Salajka J. 74, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vrh koulí
Položka č.: 283131Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:08
linoryt, 13,8 x 23 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Cyklisté
Položka č.: 283132Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:10
linoryt, 26,7 x 17,2 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Cyklista
Položka č.: 283133Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:12
linoryt, 22,2 x 14,1 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Překažkový běh
Položka č.: 283134Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:14
linoryt, 13,2 x 24,8 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Občerstvení
Položka č.: 283135Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:16
linoryt, 17,5 x 26,7 cm, sign. PD Salajka 64, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Brankář
Položka č.: 283136Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:18
linoryt, 1980, 14,6 x 15,1 cm, sign. PD Salajka 80, rám, č. 13/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžec
Položka č.: 283137Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:20
linoryt, 1980, 16,6 x 12,1 cm, sign. PD Salajka 80, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Krasobruslařka
Položka č.: 283138Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:22
suchá jehla, 1980, 17,9 x 14,1 cm, sign. PD Salajka J. 80, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Házená
Položka č.: 283139Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 19:24
linoryt, 25,2 x 16 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)